Tesařík Pavel

Aktualizováno 15.08.2016

Seriál Ulice: Pavel Tesařík
Zdroj: TV Nova

Najde si konečně spřízněnou duši?

Pavel Tesařík se o přírodu zajímal už odmalička, a proto po vystudování Přírodovědné fakulty zamířil do Přírodovědného ústavu, kde se mohl cele oddat své vášni - ornitologii. Zatímco většina jeho kolegů pracovala na kariérním postupu a objížděla nejrůznější konference či sympozia, Pavel vyrážel do terénu, kde trávil celé dny pozorováním ptáků. Zvykl si na nenáročný život v karavanu i na to, že se musí spoléhat hlavně sám na sebe. Dnes si dokáže poradit takřka se vším, přestože v některých situacích zareaguje poněkud nestandardně. To mu ale ani trochu nevadí, hlavní je, že dokáže vyřešit jakýkoliv problém.


S Tomášem Jordánem se Pavel seznámil již před několika lety při práci na společném projektu. V době, kdy se Tomáš věnoval hlavně odborným posudkům pro ministerstvo, se sice trochu odcizili, ale opět si k sobě opět našli cestu. Zase spolu začali vyjíždět ve speciálně upravené dodávce do terénu, kde je jim nejlépe. Za dlouhých večerů spolu hrají mariáš, anebo pozorují nejrůznější noční aktivity zvířat. Prostě chlapský ráj, pro který ženy nemají příliš velké pochopení.

 

Výlety s Tomášem musel Pavel podstatně omezit po svém nástupu na gymnázium. Když zjistil, že ho práce s dětmi baví daleko víc než práce v ústavu, rozhodl se doplnit si vzdělání a na škole zůstat na plný úvazek. Promítne se tato změna i v Pavlově osobním životě? Narazí konečně na spřízněnou duši, do které by se zamiloval?

 

 

 

 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku


Další průšvih Filipovy partičky ve škole: Vybílení pokladny kvůli cigaretám?!