Hladíková Milada

Aktualizováno 11.06.2016

Seriál Ulice: Milada Hladíková
Zdroj: TV Nova

Ochočí si Lumíra k obrazu svému?

 

Na první pohled milá neteř Miluše Urbanové není žádnou submisivní ženuškou, i když by tak na leckoho mohla působit. V supermarketu pracuje jako vedoucí pokladní a je zvyklá mít vše pod kontrolou. Druhé ovládá svou opičí láskou. Předcházející partnery opečovávala až nadmíru. Pokud se bránili, reagovala výčitkami. Vše přece dělá jen pro jejich dobro.  
 
Starosvětsky založená Milada touží po svatbě, rodině, dětech. Všechny její dosavadní vztahy se jí však rozpadly, aniž by se jí splnil její sen. Podle Milady ji chlapi jen využili. Pobavili se a pak ji odkopli. Myslí si, že na muže prostě neměla štěstí. O své partnery přece vždy s láskou pečovala, a dočkala se od nich pokaždé jen nevděku. Cítí se jako oběť svých neúspěšných vztahů, avšak nyní to chce změnit. Přitom si začíná čím dál intenzivněji uvědomovat tikot svých biologických hodin.
 
Miladě dochází, že Lumír je její největší a možná i poslední šancí. Vysoce postavený, zajištěný, bez závazků, s věkem tak akorát na založení rodiny – prostě ideální partner pro ni. Proto je ochotná udělat cokoliv, dokonce se občas i ponížit, jen aby svého snu dosáhla. Povede se jí dostat Lumíra do chomoutu a založit s ním rodinu? Ochočí si ho k obrazu svému? 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku


Další průšvih Filipovy partičky ve škole: Vybílení pokladny kvůli cigaretám?!