Knobloch Miloš

Aktualizováno 11.06.2016

Seriál Ulice: Miloš Knobloch
Zdroj: TV Nova

Ema s ním bude mít vojnu

 

Partner Evy Toužimské pracuje jako zedník na velkých stavbách. Evu zaujal na první pohled tím, že je to opravdu chlap. Mluví sice příjemným hlasem, ale sebevědomě a rázně. S Evou to Miloš umí. Pochválí jí jídlo, bez řečí spraví tekoucí kohoutek, sám dokáže přestěhovat dokonce i celou skříň. Je rázný, poctivý, žádný flákač, používá selský rozum. Není rozcitlivělý, voňavý romantik, který ženu zahrne poezií a květinami. Přitom jí ale dokáže dát najevo, že ji má rád. A kdyby jí chtěl někdo ublížit, hned si to s ním pěkně po chlapsku vyřídí. I proto se s ním Eva cítí naprosto bezpečně.
Miloš se narodil na Šumavě. Dětství strávil na vesnici, kde je stále co dělat. Už od útlého dětství byl proto veden k práci. Pomáhat na zahradě i při údržbě domu se pro něj stalo samozřejmostí. O svém dětství plném povinností Miloš rád vypráví. Dokazuje tím, jak je Ema líná a rozmazlená. Z domácího modelu rodičů Miloš převzal i vizi své budoucí rodiny. On jako živitel a hlava rodiny bude až do úmoru dřít, aby rodinu zabezpečil. Za to vyžaduje uklizený dům, teplou večeři a klid. Zároveň očekává, že jeho názor bude brán jako nejdůležitější. V podstatě nepřipouští diskusi, zejména ne s Emou. Děti podle něj mají poslouchat, potřebují řád. A on se o to u sebe doma taky postará.
Zpočátku do výchovy Emy nezasahoval přímo a Evě "pouze" radil. Prosazoval si tak oklikou svou, navíc před Evou neustále demonstroval, jak mu na Emě záleží. Daleko více mu však záleží na Evě a vlastním pohodlí. Postupně převzal otěže Eviny domácnosti. Po svatbě s Evou se stal regulérní hlavou rodiny. Těší se na svého prvního potomka, snaží se rodinu zabezpečit. Ema s ním však bude mít ještě větší vojnu. Poslušnost si Miloš vynutí klidně i tělesnými tresty.
 

 

 

 


Další průšvih Filipovy partičky ve škole: Vybílení pokladny kvůli cigaretám?!