Domská Marie

Aktualizováno 27.05.2016

Seriál Ulice: Marie Domská
Zdroj: TV Nova

Zamotá hlavu Borisovi

 

O rok starší spolužačka Franty a Borise je stejně přímá jako Viki. Nebojí se říct vše na rovinu jak vrstevníkům, tak i dospělým. Spoustě lidem její přímočarost vadí. Holkám navíc moc nevoní její drsnější vystupování, a tak si Marie daleko více rozumí s kluky. Je jí blízký punk, a to nejen jako hudební směr. Punk ji přitahuje svou svobodomyslností, jež jí je vlastní. Marie se nebojí jít po hlavě do věcí, které ji zajímají nebo baví. V poslední době propadla hraní na basovou kytaru a ráda by se stala součástí punkové kapely.
Rodiče se na Mariiny výstřelky dívají dost shovívavě, protože už jsou na ledacos zvyklí díky jejímu staršímu bratrovi. Zasahují pouze tehdy, pokud jim něco přijde již hodně přes čáru. To se ale stane málokdy. Marie je osobnost, pod vlivem bratra čte beatniky, v lecčems je podstatně dál než její vrstevníci.
Marie padla do oka Borisovi, jemuž je hodně blízká její svéráznost. Je to právě on, kdo ji tlačí do kapely, přestože si o jejím hraní zatím nedělá žádné iluze. Věří ale, že se zlepší, protože na sobě tvrdě pracuje. Navíc má o Marii zájem jako o holku. Samotné Marii Boris imponuje svým přístupem ke kapele i tím, jaký je bubeník.
 

 

 


Další průšvih Filipovy partičky ve škole: Vybílení pokladny kvůli cigaretám?!