Urbanová Dáša

Aktualizováno 14.04.2016

Seriál Ulice: Dáša Mařáková
Zdroj: TV Nova

Založí s Hynkem rodinu?

 

Nezávislá, soběstačná Dáša se s Hynkem seznámila ve fitku, kam často zajde po práci. Sport je jejím koníčkem. Ráda se hýbe, udržuje si kondici, ovšem rekordy v žádném případě neláme. Chce být v pohodě, to je pro ni nejdůležitější. Přirozeně inteligentní brunetka nemá ani žádné velké ambice v práci. Než se za něčím hnát, raději odchází domů s čistou hlavou. Volný čas věnuje sobě, svým přátelům a nyní Hynkovi. Je pravým opakem uštvané Gábiny, jež neví, kam dřív skočit. Dáša o sebe dbá, ale za módními výstřelky se nehoní. Tahle pohodářka prostě nemá ve zvyku tlačit na pilu v jakékoliv oblasti. To však neznamená, že by si nechala všechno líbit nebo neuměla říct důrazně svůj názor. Když na to přijde, dokáže si i ona dupnout, pokud hájí dobrou věc.
S Hynkem jí je dobře, vyhovuje jí, že má podobný styl života jako ona. V létě moře, v zimě hory, občas spolu zajdou na squash, in-line nebo si zaplavat, sem tam vyrazí se známými na chalupu.
Na Hynkovu expartnerku Dáša nežárlí. Naopak pro ni má občas větší pochopení než samotný Hynek. V pohodě s ní vychází, i když přítelkyněmi asi nikdy nebudou. Dáše nedělá ani problém postarat se o Hynkova syna Šímu, se kterým jedná nenuceně. Bere ho spíš jako svého dalšího kámoše. Přestože se s ním občas docela vyřádí, po vlastních dětech zatím netouží. Přesto se i ona mění. S Hynkem začala bydlet, dokonce se za něj po několikaměsíční známosti i provdala. Založí spolu také rodinu?
 
 
 
 

 


Pešek Vlastimil

Pešek Vlastimil

Čeho všeho je schopen pro dámu svého srdce? Náruživý rybář Vlastimil Pešek je…

Nekonečná Libuše

Nekonečná Libuše

Snaží se udělat tlustou čáru za svou minulostí spojenou s domácím násilím a…

Petříková Hana

Petříková Hana

Bude konečně s Tomášem šťastná? Hanka je bezprostřední mladá žena se zápalem…

Další průšvih Filipovy partičky ve škole: Vybílení pokladny kvůli cigaretám?!