Valchář Jakub

Aktualizováno 14.04.2016

Seriál Ulice: Jakub Valchář
Zdroj: TV Nova

Liborovi se postará o nejednu bezesnou noc

Jakub bere život s lehkostí a nadhledem. Je stejný volnomyšlenkář jako Libuška. Jeho bezstarostnost je nakažlivá. V Jakubově přítomnosti aspoň na chvíli zapomenete na všechny své trable. Žije tak trochu bohémským životem. Miluje volnost a svobodu – v životě i při práci. Je spontánní, otevřený, srdečný. Rád své okolí baví vyprávěním veselých historek. Navíc si dokáže udělat legraci i sám ze sebe.

Talentovaný Jakub je žádaným a obsazovaným hercem na volné noze. On sám preferuje alternativní divadelní scénu, kde se může pořádně vyřádit a pracovat s lidmi, se kterými si rozumí. Kreativní sympaťák je spíš autorský typ. Rád tvoří, nebaví ho jen naplňovat režisérovy představy. Má nadprůměrné hudební vzdělání, dobře zpívá i tancuje. Divadlo miluje nade vše, ale aby se uživil, občas přijme i menší roli v televizi či muzikálu, nebo kývne na nabídku účinkovat v reklamě. Když je nouze, nebrání se ani práci za barem.

Tento bezprostřední krasavec přitahuje hodně ženy. Je k nim pozorný, občas lehce koketní. Svádění ho prostě baví. Zatím ale neměl potřebu vázat se, protože nenašel tu pravou. S ženami udržuje kamarádsko-milenecké vztahy. Nechce nikoho omezovat, ani být omezován.

Přestože je o Jakuba všeobecný zájem, sláva mu do hlavy nestoupla. Nelpí na materiálních statcích, zůstal sympaticky praštěný, přesně krevní skupina Libušky a jejích přátel Červa a Perníka. Zato Liborovi se Jakub postará nejednu o bezesnou noc. Od prvního okamžiku na něj prostě žárlí...
 
 
 
 
 
 
 


Maléř Martin

Maléř Martin

Rodina je u něj na prvním místě, čekají ho ale těžké chvilky.

Další průšvih Filipovy partičky ve škole: Vybílení pokladny kvůli cigaretám?!