Kostková Ludmila

Aktualizováno 24.02.2015

seriál Ulice: Lída Kostková
Zdroj: TV Nova

Dočká se konečně vlastního rodinného štěstí?

Starší dcera Oldy a Jitky Farských je chápavá a naslouchající. Kvůli nízkému sebevědomí se dlouho hledala. Její tápání provázely nejrůznější eskapády. Nejprve se zamilovala do toho nepravého (byl gay, ale to v té době nikdo nevěděl), pak propadla nebezpečné sektě a odešla z domova. Vyděšení rodiče o ní nějakou dobu nic nevěděli. Když se konečně vymanila z osidel sekty, začala pracovat na farmě pro drogově závislé. Teprve zde se rozhodla pro studium psychologie a návrat domů.

Znovuobjevení se ztracené dcery potěšilo samozřejmě celou rodinu. Poznatky získané studiem mohla Lída doma beze zbytku využít v době, kdy se rodina musela vyrovnat s nemanželským synem Oldy nebo s odchodem Jitky s Kukačkou. Lídiny snahy pomáhat využil později Kukačka k manipulaci s Jitkou a únosu jich obou.

S překonáním traumat pak Lídě pomáhal její profesor Jan Kostka. To je natolik sblížilo, že se rozhodli pro sňatek. Lída si svatbu s třikrát rozvedeným Janem, jenž je stejně starý jako její rodiče, prosadila i přes výrazný odpor otce. Honza do rodiny Farských postupně zapadl, stal se její součástí.

Vztah Lídy a Jana prošel obrovskou zkouškou kvůli dítěti. Lída po potomkovi tak toužila, že kvůli tomu tajně vysadila antikoncepci. Manžel jí její podvod dlouho nedokázal odpustit. Lída se od něj dokonce i odstěhovala a pomalu se smiřovala s tím, že na dítě zůstane sama. Krizi se jim nakonec podařilo zažehnat a nyní se oba těší na svého potomka. Dočká se Lída konečně vlastního rodinného štěstí?

 

 

 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku


Další průšvih Filipovy partičky ve škole: Vybílení pokladny kvůli cigaretám?!