Weberová Lucie

Aktualizováno 01.11.2015

Seriál Ulice: Lucie Weberová
Zdroj: TV Nova

Své území si tvrdě brání

Tahle blondýna se ve třídě musí spokojit s rolí dvojky. S Viki, jež si pozici jedničky bedlivě hlídá, nesoupeří. Naopak ji obdivuje a dokonce se stala její nejlepší kamarádkou. Spolu s Viki se vyhřívá na třídním výsluní, přestože je stále tak trochu v jejím stínu.
Lucie má staršího bratra Richarda, jenž chodí do stejné školy jako ona, do Mikiho třídy. Lucie si o něm nedělá iluze. Pro ni je to prostě blbec. Moc dobře ví, že Richard je vyhlášený školní grázlík. Na druhou stranu by však brala jeho vysoké sebevědomí. Sama s tím svým dost zápasí, i když se navenek tváří jako suverénka. Když se jí však něco nepovede, tahle maska jí rychle spadne.
Lucie má respekt z táty, který po ní vyžaduje skvělý prospěch. Doma je kvůli tomu občas nedýchatelná atmosféra. Otec s Lucií nediskutuje, zajímají ho jen výsledky.
Lucie na rozdíl od Viki s žádným klukem nechodí. Má trochu mindrák ze své postavy. Sama přiznává, že by potřebovala pár kilo shodit. Přesto se tváří jako světačka. Líbí se jí třídní krasavec Dominik. Nikomu to otevřeně nepřizná, ale své území si tvrdě brání. Podaří se jí Dominika sbalit?
 
  
 


Další průšvih Filipovy partičky ve škole: Vybílení pokladny kvůli cigaretám?!