Šámal Roman

Aktualizováno 07.05.2016

Seriál Ulice: Roman Šámal
Zdroj: TV Nova

Láska, nebo rodina?

Otec Sabiny a o sedm let mladšího Olivera vystudoval architekturu na ČVUT. Před pár lety založil s kamarádem z fakulty architektonické studio, které nemá o zakázky nouzi. Práce Romana baví a naplňuje. Je zvyklý pracovat na sto padesát procent. Občas nestíhá splnit, co slíbil, ale zatím se mu daří na poslední chvíli všechno zachránit. Ví, co chce, a dokáže si jít za tím. Nikdy však nejde přes mrtvoly. Přestože je hodně vytížený a často ve stresu, pro své děti si čas uhájí. Věnuje se jim, vede je k aktivnímu životu. Sabina je talentovanou klavíristkou, Oliver hraje tenis. Roman však nepatří mezi ambiciózní rodiče, kteří děti do jejich aktivit nutí. Jen je podporuje v tom, co si samy vybraly.
Rozhodný, sebevědomý a vtipný Roman má celou řadu koníčků. Jen na ně nemá tolik času, kolik by si přál. Rád si zasportuje, ale zásadně jen pod širým nebem. V létě chodí na golf, v zimě vyráží na lyže. Není snob, jen přišel na to, že golf je ideální příležitost, jak probrat pracovní věci vestoje a na čerstvém vzduchu.
S manželkou Danielou je Roman již od začátku studií na vysoké škole. Stále spolu mají hezký vztah, jen po těch letech už je trochu vyčpělý, zautomatizovaný. Oba si však váží jeho stability. Snubní prstýnek Roman nenosí jednoduše proto, že si na něj nikdy nezvykl. Nic jiného za tím není, přestože si je vědom toho, že ženy přitahuje. Rozhodně nevyhledává románky na každém kroku. Idealistická, zranitelná Tereza ho však zaujala. Možná víc, než by si sám přál. Má totiž něco, co Roman u hyperorganizované a svým způsobem dost chladné manželky postrádá...
 
 

 

 

 


Rettig Henry

Rettig Henry

Umí ukázat věci v jiném světle…Majitel hospody u Jindřicha je rodilý Američan,…

Ševčenko Ingrid

Ševčenko Ingrid

Naučila se brát život, jaký je. Ingrid jednala téměř celý svůj život bez…

Další průšvih Filipovy partičky ve škole: Vybílení pokladny kvůli cigaretám?!