Hložánková Simona

Aktualizováno 24.07.2016

Seriál Ulice: Simona Bláhová

Bude jí to v manželství s Rudou klapat?

Přehrát poslední díl Ulice

 

Kadeřnice Simona je živlem, který okamžitě opanuje celý prostor, v němž se právě nachází. Její energická povaha však vzbuzuje v ostatních lidech rozporuplné pocity - buď jim je okamžitě sympatická a ihned se spřátelí, anebo jí pro její přímočarost, prostořekost či poněkud netradiční způsoby chování nemohou přijít na jméno.

 

Přestože působí jako tvrďačka, která je se vším okamžitě hotová a během chvilky kohokoliv srovná do latě, skutečnost je trochu jiná. Pořádně zabrat jí totiž dávají vztahy. Chlapovi sice dokáže snést modré z nebe, jenže žádný to neuměl hodně dlouho ocenit. Jako magnet totiž přitahovala průšviháře a vyžírky, kteří ji jen využili, když byli v úzkých. Její první manžel Pepan Pavlica toho byl zářným příkladem. Než aby se konečně postavil na vlastní nohy a sehnal si bydlení, raději se s ní oženil. Tím si chtěl zabezpečit své jisté a perfektní servis navrch.

 

Vdaná paní Simona ale chtěla od Pepana mnohem víc, než jí mohl nabídnout, a ke všemu začala příšerně žárlit. Pepan vzal nakonec nohy na ramena a utekl jí. Po čase se sice vrátil, ale jenom proto, že mu soud nařídil domácí vězení v místě trvalého bydliště, tj. u Simony. Ta toho využila, aby se s ním rozvedla a pořádně mu osladila i to, jak se k ní zachoval.

 

Když se Simona pomalu začala smiřovat s tím, že skončí sama, vstoupili do jejího života Hložánci. Napřed ženatý Tonda, pak i vdovec Rudolf. Zatímco Tonda si chtěl jen užít, pro Rudolfa byla od začátku ta pravá. Jen to chvíli trvalo, než ji o tom přesvědčil. Simona má nyní konečně muže, po kterém celý život toužila, i když ani s ním to občas není jednoduché. Bude jim v manželství s Rudolfem klapat? 

 

 

 

 

 

 

 

 


Bláhová Adriana

Bláhová Adriana

Bude konečně šťastná, nebo ji čeká další pořádný kopanec od života?

Další průšvih Filipovy partičky ve škole: Vybílení pokladny kvůli cigaretám?!