Stárek Miloslav

Aktualizováno 18.10.2015

Seriál Ulice: Miloslav Stárek

Na první pohled vypadal jako lázeňský švihák či sňatkový podvodník. Tento dojem ještě více posílilo i jeho uhlazené a společenské chování, které zapůsobilo na každou ženu. Ovšem pod rouškou gentlemana se skrýval pořádný lump.

Stárkova galantnost byla v dnešní době už spíše vzácností. Miloslav Stárek to velmi dobře věděl a dokázal z toho také pořádně vytěžit. Spousta lidí poznala na vlastní kůži, že tento elegán ze staré školy byl velmi šikovným manipulátorem. A to nejen co se žen týče. Ty v jeho přítomnosti doslova tály jako ledovce na našich pólech. Ale Miloslav Stárek hravě obalamutil kohokoliv, mezi jinými i svého vyženěného syna Lumíra Nykla.

 

 

Zdroj: Nova.cz

 

PODÍVEJTE SE:

Stárkovo nadbíhání Vilmě Nyklové

Stárkova svatba s Vilmou Nyklovou


Miloslav Stárek si jako zdatný obchodník dokázal velmi dobře spočítat, co, kdy a kde mu vynese. Věděl, kde mu otevře dveře velká kytice, jak přesvědčit svého protihráče, aby udělal to, co potřebuje, nebo kdy je lepší strategicky vyčkávat. Přesto i na něj došlo.

 

Zdroj: Nova.cz
 

 

PODÍVEJTE SE:

Stárek uzavírá komplot s Mastným

 

Osudnou se stala Stárkovi známost s děčínskou podnikatelkou Květou Varuškovou, kterou si chtěl po rozvodu s Vilmou Nyklovou vzít. Rozvodové tahanice s manželkou ho nakonec stály život. Vilma se totiž dozvěděla o jeho nevěře a dala mu rázně najevo, že ho míní rozvodem oškubat jako kuře. K tomu už ale nedošlo. Stárka skolil infarkt záhy po manželčině výstupu v pátek 5. února 2010.

 

PODÍVEJTE SE:

Stárkova smrt

 

 

Zdroj: Nova.cz

 

POBAVTE SE:

Vypečený silvestr v pekařství

 


Urban Hynek

Urban Hynek

Za bývalým vrcholovým sportovcem, který nyní dělá trenéra v Oldově fitness…

Stránská Dagmar

Stránská Dagmar

Bezprostřední, přirozená holka, která nemá ve zvyku si s něčím zbytečně lámat…

Další průšvih Filipovy partičky ve škole: Vybílení pokladny kvůli cigaretám?!