Mareček Luboš

Aktualizováno 12.01.2018

Seriál Ulice: Luboš Mareček
Zdroj: TV Nova

Zvládne všechny těžké zkoušky?

Márova otce hodně zasáhl nucený odchod do penze. Profese řidiče ho bavila, necítil se tak starý, aby ji nemohl ještě pár let dělat. Aby s manželkou Věrkou vyšli s penězi, přestěhoval se za ní do Prahy, kde žije i jejich syn Kryštof, u něhož nachází útočiště i oporu.


Vydržet s Věrkou je vážně umění, na to musí mít člověk prostě náturu. Anebo se zařídit po svém, jak to udělal Luboš. Věrčiny řeči už takřka nevnímá, reaguje jen na to, na co opravdu musí, stejně jako Mára jí říká jen to nejnutnější. Po jejím boku se takřka neprojevuje, je zmlklý a jen přikyvuje, aby měl klid. Jakmile je ale Luboš někde bez své manželky, hned celý pookřeje. Dokáže být dobrým společníkem, o sportu by si mohl s kýmkoliv vykládat dlouhé hodiny. A jako každý chlap i on se rád otočí za hezkou sukní.


Aby měl aspoň nějaké povyražení, Luboš léta tajně sázel. Občasné výhry si vždy ulil jen pro sebe, aby měl v hospodě na pivo. Když mu na to Věrka přišla, byl oheň na střeše. Věrka trucovala v Praze, což Luboš jen přivítal. Tehdy se do toho musel vložit Mára, aby se rodiče na stará kolena nerozešli. Luboš tajně pokoušel štěstí i v Praze, kde hrál poker. Bohužel prohrál a zadlužil se, což odstartovalo lavinu, která ho úplně smetla… Zvládne všechny těžké zkoušky?

 


Další průšvih Filipovy partičky ve škole: Vybílení pokladny kvůli cigaretám?!