Kučera Dušan

Aktualizováno 23.09.2018

Seriál Ulice: Dušan Kučera
Zdroj: TV Nova

Tak trochu svéráz... Najde s Tomášem společnou řeč?

Přehrát poslední díl

Davidův táta je strojní inženýr tělem i duší. Nikdy nepřestává zvažovat, poměřovat, vyhodnocovat, přičemž měřítkem je výhodnost, praktičnost a užitečnost. Rád používá humor, ale ke klasickým šprýmařům má hodně daleko. Občas působí jako asociál, neboť si jede svou, aniž by si všiml, že je něco špatně. Vlaďka je moc ráda, že se v tomhle ohledu David nepotatil.


Svou ženu má Dušan rád, od jistého věku však už své city neprojevuje. Fungují spolu jako dobře promazaný stroj, což je pro něj vrchol dokonalosti vztahu. Navzájem se respektují, jsou na sebe zvyklí, můžou se na sebe spolehnout, Vlaďka pečuje o domácnost. Víc již Dušan od vztahu ani neočekává. 


Vlaďka i David vědí, že to s ním není jednoduché a že si s málokým sedne. Dokážou ale ocenit jeho spolehlivost, zodpovědnost a praktičnost. S nadhledem berou jeho sběratelství i snahu udělat si všechno sám, protože ostatní jsou jen fušeři, kteří by to pokazili. Jeho největším koníčkem je fotografování zrcadlovkou na film. Ovšem i to má svá úskalí. Dušan se nespokojí s momentkami, on dělá aranžované fotky i ve chvílích, kdy se to úplně nehodí.


Davidův táta je úplným protipólem Tomáše, který mu začne pít krev hned od seznámení. A čím déle se budou znát, tím na něj bude alergičtější. Jak se k tomu postaví jejich blízcí?

 

 

 

 


 


Další průšvih Filipovy partičky ve škole: Vybílení pokladny kvůli cigaretám?!