Kučerová Vlaďka

Aktualizováno 23.09.2018

Seriál Ulice: Vlaďka Kučerová
Zdroj: TV Nova

S kým si překvapivě padne do noty?

Přehrát poslední díl

Davidova máma má jiskru, kterou by jí mohla leckterá její vrstevnice závidět. Energické, činorodé, sympatické tmavovlásce s espritem byste její věk určitě nehádali. Vypadá mnohem mladší i díky své vzácné povaze. Málokdy je totiž nespokojená. Život se snaží brát s lehkostí a nadhledem, což jí pomáhá překonat i těžší chvíle.


Vlaďka ráda sportuje a chodí do společnosti. Není to ale žádná pařmenka. Jen se dokáže zabavit, pokud má manžel svůj program. Rozhodně to není typ hospodyňky, která pečuje jen o rodinu a svého muže. Naopak si najde čas i na sebe. Pracuje jako účetní, za kariérou se ale nikdy nehonila. Přestože je chytrá a inteligentní, nešla ani studovat na vysokou školu. Tahle ctižádost jí je naprosto cizí.


S Dušanem má Vlaďka spokojené manželství. Navzájem vědí, co od sebe očekávat, respektují se, i když jsou povahově velmi rozdílní. Jeden charakterový rys je ale spojuje – oba jsou poměrně věcné povahy, takže neutrácejí za hlouposti nebo okázalosti.


Davidova máma je pyšná na svého syna, jedináčka, ze kterého vyrostl rovný a laskavý chlap, jenž nemyslí jen na sebe. S Terezou si Vlaďka rozumí, nemá zapotřebí s ní soupeřit, poučovat ji nebo nějak kádrovat. Je ráda, že si David vybral právě ji. Na rozdíl od Dušana si hned padla do noty i s jejím tátou, který pro ni ještě bude v mnoha směrech doslova zjevením. A bude to právě ona, kdo zasáhne, když to bude zapotřebí, a nasměruje věci tím správným směrem…


 

 

 


Další průšvih Filipovy partičky ve škole: Vybílení pokladny kvůli cigaretám?!