Voláková Blanka

Aktualizováno 30.09.2018

Seriál Ulice: Blanka Voláková
Zdroj: TV Nova

Jak zvládne nový začátek po rozpadu manželství?

Sebevědomá, samostatná a úspěšná dcera Peškovy sestry právě neprožívá nejlepší období. To, co po celá léta budovala, se jí s krachem manželství zhroutilo jako domeček z karet – rodina, práce, protože s manželem měli společnou zubní ordinaci, i veškeré zázemí. Blanka se proto rozhodla pro nový začátek daleko od míst, kde měla donedávna domov, ale v prostředí, které zná – v Praze. Také tu má velmi dobrého kamaráda ze studií, na kterého se může spolehnout. A to je pro ni nyní k nezaplacení.


Vřelá a velkorysá Blanka dokáže být i nebývale pragmatická a tvrdá, když se ocitne v ohrožení nebo hájí své zájmy. Jejím sebevědomím hodně otřásl rozpad manželství. Cítí se podvedená, je dotčená, mužům nedůvěřuje. Rozhodně to ale není zapšklá ženská, která by se jen litovala a lízala si své rány. Přestože to je pro ni nyní těžké, chce se opět postavit na vlastní nohy, nebýt na nikom závislá a svým dvěma dětem vybudovat nový domov.


Právě rozpad její vlastní rodiny ji přiměl ke snaze pomoci mámě v usmíření s jejím bratrem Vlastimilem. S ním má Blanka společného koníčka – rybaření. A protože se geny nezapřou, i ona dokáže být pořádný paličák. Stinnou stránku její povahy už brzy důvěrně pozná Evžen. Jejich seznámení neproběhne právě nejlépe… Podaří se Blance začít znovu? Jaká úskalí to skrývá? A jak to má s dětmi a rodinou?

 

 


Další průšvih Filipovy partičky ve škole: Vybílení pokladny kvůli cigaretám?!