Mareš Radim

Aktualizováno 14.04.2019

Seriál Ulice: Radim Mareš
Zdroj: TV Nova

Radima Mareše ztvárňuje Michal Slaný.

Spoluvlastník agentury, jež zajišťuje akce a rauty pro nejrůznější příležitosti, vypadá na svůj věk velmi dobře. Na první pohled inteligentní, sympatický, komunikativní a důvěryhodný Radim Mareš si udržuje postavu a fyzičku sportem, ale než aby se mučil ve fitku, raději vyrazí na kolo či na lyže.


Ve VIP společnosti se pohybuje samozřejmě a sebevědomě, nikdy se nezdá být unavený či nervózní. Působí dojmem, že dokáže vše zařídit a že pro něj není nic problém. Jakmile jeho podřízení ale neodvedou stoprocentní pracovní výkon podle jeho představ, okamžitě se promění v přísného a příkrého šéfa. Zvykl se na svůj úspěch, je v něm příjemně zabydlen, což imponuje ženám. Umí si sehnat důležité kontakty, ví, na koho a kdy se obrátit. Má pověst diskrétního úspěšného manažera, jenž umí jednat s lidmi. Ovšem i on má svá tajemství, někdy i docela temná.


Janu a Rozinu si najme coby hostesky na jednu ze svých akcí. Okamžitě v nich odhadne obrovský potenciál, a tak jim nabídne zajímavou spolupráci. Nezůstane však jen u toho…

 

 

 


Další průšvih Filipovy partičky ve škole: Vybílení pokladny kvůli cigaretám?!