Benda Tony

Aktualizováno 15.08.2019

Seriál Ulice: Tony Benda
Zdroj: TV Nova

Tonyho Bendu ztvárňuje Ondřej Volejník.

Inteligentní, bystrý, šikovný Tony umí být hodně přátelský, přesvědčivý a svým způsobem přitažlivý pro ženy. Vyrůstal v dětském domově, což ho dost poznamenalo. Býval sociálně nepřizpůsobivý, recidivista, který se dal na šikmou plochu, protože mu připadalo, že zaměstnání je jen ztrátou času a svobody. Veškerou svoji energii investoval od hledání dobrých kšeftů a vydělání rychlých peněz. Na to i doplatil. Několikrát byl odsouzen, dostal nálepku kriminálníka.

Odmalička se zná s Digi, jež byla v dětském domově jeho parťačkou i velkou láskou. Nakonec se také vzali, ale manželství jim nevydrželo. Tony skončil ve vězení po jedné z vloupaček, na které se podílela i Digi. Myslel si, že až ho pustí, najedou spolu do starých kolejí. Jenže Digi se zamilovala se Marka Stránského, s Tonym se rozvedla a vymazala ho ze svého života poté, co na ni přišla kvůli němu exekuce.

V minulosti býval jedním z Tonyho kumpánů také Mára, jemuž se dařilo dlouhá léta balancovat na hraně, takže jako Tony neskončil. Právě Mára byl pak Tonymu velkou oporou, když ho z vězení propustili. Díky němu, ovdovělé Digi a Dominice se Tonymu podařilo začít znovu. Dlouho věřil, že se dají s ovdovělou Digi opět dohromady, ale pro tu byl jen kamarád, nic víc. Když se Digi sblížila s Jirkou Hermanem, Tony to hodně těžce nesl. Začal si s Dominikou, postupně se jejich vztah upevňoval. Díky výhře v pokeru si Tony mohl koupit od Moniky Coolnu, postavit se na vlastní nohy a za kriminální minulostí udělat tlustou čáru.

S Dominikou si nyní Tony plní tak trochu neplánovaně další sen – mít vlastní rodinu.

 


Další průšvih Filipovy partičky ve škole: Vybílení pokladny kvůli cigaretám?!