Pavlica Josef

Aktualizováno 31.12.2014

Seriál Ulice: Pepan Pavlica
Zdroj: TV Nova

Ani útěk ho před Simonou nezachrání

Simonin manžel by byl rád drsným motorkářem s krásnou kočkou za zády ve stylu reklamy na legendu všech motorek. Jenže realita je trošku jiná. Pepan se neustále potýká s nedostatkem peněz, a tak si o špičkové motorce může nechat jen zdát. Navíc mu příliš nevoní ani práce - pokud není zrovna taková, jaká se mu naskytla v hospodě u Henryho. Tehdy byl ochoten chodit i pravidelně do zaměstnání.

 

Svým charismatem dokáže velmi dobře zapůsobit na okolí, zejména na ženy. I když se oženil se Simonou, spíš než láska ho k ní připoutala pohodlnost. Simona se o něj totiž vzorně starala a ještě v něm viděla toho nejlepšího chlapa pod sluncem. Jenže to se změnilo ve chvíli, kdy byl Pepan zatčen pro krádež motorek a odsouzen k úhradě škody. Simona ve strachu, že přijdou o veškerý majetek, mu tak přistřihla křidýlka, že Pepan od ní nakonec raději utekl.

 

Přestože toho Pepan v životě zatím příliš nedokázal, jedno umí dokonale - předstírat, jaký je frajer. Jakmile se trochu napije, sám tomu i věří a stává se pravým machem - majetnickým, žárlivým a občas i trochu násilnickým.

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku


Miller Pavel

Miller Pavel

Muž ve stínu, který řídí Lumírovu politickou kariéru

Další průšvih Filipovy partičky ve škole: Vybílení pokladny kvůli cigaretám?!