Kalich Vojta

Aktualizováno 10.01.2016

Seriál Ulice: Vojta Kalich
Zdroj: TV Nova

Najde konečně sám sebe?

 

Vojta původně studoval na sportovním gymnáziu. Kvůli zranění kolene musel přestoupit na normální školu, do třídy Terezy a Matěje. Vojta dlouho věřil, že se k profesionálnímu sportu i na svoji původní školu opět vrátí. Jenže ortel lékařů udělal za jeho sny definitivní tečku. Z nejhoršího tehdy pomohla Vojtovi zejména Tereza. Díky ní, Matějovi a Thee se Vojta nakonec vyrovnal se špatnými zprávami, udělal maturitu a začal studovat na vysoké škole. A také se poprvé v životě pořádně zamiloval - do Terezy.


Tereza při něm stála i během jeho problémů s otcem, jež vyvrcholily Vojtovým odchodem z domova. Postarala se mu o azyl a pak se s ním přestěhovala do studentského bytu, kde bydleli spolu s Theou, Tereziným expřítelem Štěpánem a Matějem. Po Terezině nevěře s profesorem z vysoké školy se ale Vojta odstěhoval a s Terezou se rozešel.


Krátce na to Vojta utrpěl těžké zranění míchy, když se snažil pomoci neznámé dívce v nesnázích. Dlouho se nevědělo, jestli se ještě někdy postaví na nohy. Nad vodou ho drželi zejména přátelé a Tereza. Po tři čtvrtě roce dřiny se Vojta opět vrátil do života. Znovu začal chodit s Terezou, ovšem jejich další plány se lišily. Po měsících strávených na lůžku a v kolečkovém křesle se Vojta rozhodl pro cestu kolem světa, aby konečně našel sám sebe. Tereza s ním ale neodjela, protože chtěla nejprve dokončit školu. Vydrží jejich vztah i tuhle zkoušku?

 

 

 

 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku


Další průšvih Filipovy partičky ve škole: Vybílení pokladny kvůli cigaretám?!