Mastná Denisa

Aktualizováno 15.01.2016

Seriál Ulice: Denisa Mastná
Zdroj: TV Nova

Život po boku Mastného ji zocelil...

 

Druhá manželka Radka Mastného si už dávno nedělá iluze o dokonalém manželství se svým mužem. Ví, že jí je občas nevěrný. Navenek se ale Denisa stále tváří, že mají vzorné manželství. Když je třeba, o vztah také zabojuje. Pokud v nějaké ženě ucítí svou sokyni, umí být pěkně ostrá. Navíc ví, co na jejího manžela zabírá. Jako jedna z mála to s ním umí, takže téměř pokaždé dosáhne svého. Toho využívá i ve chvílích, kdy je třeba zkrotit jeho přílišný temperament.

 

S manželem je takřka dvacet čtyři hodin denně sedm dní v týdnu. Oba pracují na stejné radnici, Denisa je navíc Mastného pravou rukou. V práci si vybudovala pověst schopné kolegyně, která má o dění na radnici dokonalý přehled a je velmi schopná při plnění úkolů. Občas dokonce schopnější než její nadřízení, jak se už mnohokrát přesvědčili i místostarosta Lumír Nykl nebo samotný starosta.

 

Vzhledem k tomu, že manželství Denisy a Mastného zůstalo bezdětné a Mastný se naplno věnuje své kariéře i různým aktivitám mimo radnici, Denisin osobní život je velmi chudý. Žije prakticky jen svou prací. S těhotenstvím Gábiny se jí ovšem začaly otevírat nové obzory. Může s ní prožívat to, co jí samotné bylo odepřeno.


Stránská Dagmar

Stránská Dagmar

Bezprostřední, přirozená holka, která nemá ve zvyku si s něčím zbytečně lámat…

Králová Marie

Králová Marie

Moudrá a vyrovnaná žena, které nechybí humor, nadhled a smysl pro ironii.

Stránský Marek

Stránský Marek

Zásadový mladý muž, jenž se ke všem problémům staví čelem. Hezký, chytrý a…

Kukačka Vladimír

Kukačka Vladimír

Šarmantní muž v nejlepších letech působící od prvního okamžiku velmi přátelským…

Další průšvih Filipovy partičky ve škole: Vybílení pokladny kvůli cigaretám?!