Wolfová Lucie

Aktualizováno 06.07.2015


Atraktivní, bohatá vdova zasáhne do života Liškových

 

Přitažlivá Lucie už v životě zažila dost na to, aby se o sebe uměla skutečně emancipovaně postarat. Tato energická, průbojná žena s blonďatou hřívou se neztratí v žádné společnosti, zejména ne v té mužské. Ráda si užívá pozornosti druhých, kterou zákonitě všude vzbuzuje. Alespoň má pocit, že se něco děje. Po boku o dost staršího manžela, s nímž provozovala v zapadákově v Horním Bavorsku malý penzion, totiž právě tohle postrádala.

 

Manželství se Lucii příliš nevyvedlo. Zůstalo bezdětné, vztah postupně vyšuměl a Lucie s manželem už spolu zůstávali pouze formálně. Proto Lucie ani příliš netruchlila, když manžel před časem náhle zemřel. Naopak toho využila k návratu do Čech, kde po něm zdědila mimo jiné i činžovní dům v centu Prahy. Rozhodla se z něj udělat hotel, který chce i sama provozovat.

 

Zkušenosti Lucii naučily brát život takový, jaký je. Přijímá to, co přinese, a současně nevidí důvod se hroutit, když občas něco nevyjde. A právě to je na ní tak přitažlivé. I přes všechny životní karamboly zůstává optimistkou plnou života, espritu, vášně a temperamentu.

 

Lucie se po letech setkala na srazu se svou největší kamarádkou z učiliště Aničkou Liškovou. Jejich přátelství bylo v mžiku obnoveno. Právě ve chvíli, kdy Lucie sháněla šikovného truhláře, jenž by se postaral o všechny truhlářské práce během rekonstrukce zděděného činžáku. Zakázku nabídla Bedřichovi, čímž vlastně pomohla celé rodině z finanční krize.


Stránská Dagmar

Stránská Dagmar

Bezprostřední, přirozená holka, která nemá ve zvyku si s něčím zbytečně lámat…

Králová Marie

Králová Marie

Moudrá a vyrovnaná žena, které nechybí humor, nadhled a smysl pro ironii.

Stránský Marek

Stránský Marek

Zásadový mladý muž, jenž se ke všem problémům staví čelem. Hezký, chytrý a…