Seriál Ulice: Martin to doma nezvládá...
18.03.

TENTO TÝDEN V ULICI: Nečekaná odhalení, velká zklamání i obrovská překvapení. Co se bude dít?

Příchod jara přinese do Ulice nejen pravé jarní jiskření, ale také prozrazená tajemství a velká zemětřesení ve vztazích. Nevěrný Martin začíná riskovat, Bedřichovi dojde trpělivost s Frantou, Miki se dostane na stopu Magdiných tajemství, Ája zabojuje o Matěje, Janu čeká velká oslava narozenin s pořádným překvapením. A nejen to. Co se stane v Ulici tento týden?

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly Ulice?
11.03.

VIDEO: Rande ve třech, nečekaná nehoda, žárlivost, velká zklamání i pořádné trapasy. Co se bude dít v Ulici tento týden?

Ája opět vystrčí své drápky kvůli Matějovi, jenž to podle ní už přehání s pomocí pradlence. Rozinu a Frantu zasáhnou špatné zprávy, v pekařství začne ještě více přituhovat a navrch se stane i nečekané neštěstí. Evžen musí spolknout další hořkou pilulku kvůli Patrikovi, Jirka se pořádně zapotí na rande ve třech. A nejen to… Na co všechno se můžete těšit tento týden?

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly Ulice?
04.03.

VIDEO: Drsné lekce, boj o lásku, překvapivé konce, nové začátky i pořádné trapasy. Co se bude dít v Ulici tento týden?

Nyklovým i Petrovi bude už brzy hodně ouvej. Zatímco Nyklovým začne boj o přežití, Petr zjistí, že zahrávat si s Ančou se nevyplácí. Manželství Maléřových se otřese v základech kvůli Šárce, mezi Blankou a Evženem to pořádně zaskřípe a Miki zažije obrovský trapas s Magdou. Co všechno se stane v Ulici tento týden?

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly Ulice?
25.02.

VIDEO: Nová láska, radostná novinka, podrazy, drsné hádky i trapasy. Co se bude dít v Ulici tento týden?

Tento týden se v Ulici zrodí nová láska, kvůli které se stane i velký malér. V pekařství se začne překvapivě slavit, Anče dojde trpělivost s Petrem, který naplno ukáže, co je zač, mezi Matějem a Ájou to zabouří kvůli Kataríně a Jirka s Mikim zjistí, že mají u Magdy nečekanou konkurenci. Co všechno přinesou nové díly Ulice?

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly Ulice?
18.02.

VIDEO: Romantika, nakládačka, strach o blízké i kruté pravdy. Co se bude dít v Ulici tento týden?

S Frantou to jde stále z kopce, teď dostane další, hodně bolestivou lekci. Velkou romantiku naproti tomu zažije Blanka s Evženem, Veronika se nečekaně odváže s Lukášem, zato mezi Karlou a Márou to trochu zaskřípe. A Tomáš podpoří Matěje víc, než by čekal… Co se stane v Ulici tento týden?

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly Ulice?
11.02.

VIDEO: Překvapivý Valentýn, žárlivost, láska holek, intriky i boj o holku: Co se bude dít v Ulici tento týden?

Komu přinese valentýnský týden lásku, komu štěstí, a pro koho se stane naopak noční můrou? Jana s Rozinou překvapí kluky svou láskou, Marečkovi začnou mít sladká tajemství, Jirka a Miki zabojují o Magdu, zato Nyklovy čekají další náročné dny. A z Matěje se stane zdatný konspirátor… Na co se můžete těšit tento týden?

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly Ulice?
04.02.

VIDEO: Drsné výhrůžky, velká zklamání, nečekané zvraty, vyostřené situace i oslava na hraně. Co se bude dít tento týden v Ulici?

Matěj by rád odčinil to, co způsobil, jenže už brzy přijde hodně ledová sprcha od rodiny oběti bouračky. Věrka bude mít na krajíčku kvůli Lubošovi, Šárka zažije neskutečná muka při oslavě výročí svatby Martina a Veroniky. Mezi Magdou a Otou to hodně zaskřípe, Franta zase překročí všechny meze… Co se stane v Ulici tento týden?

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly Ulice?
28.01.

VIDEO: Kruté pravdy, těžké zkoušky, jiskření i velká sázka. Co se bude dít v Ulici tento týden?

Matěj Jordán si právě prochází peklem. A bude ještě hůř… Mračna se stahují také nad Nyklovými, kteří začnou lítat v průšvihu kvůli nečekané kontrole. Franta se snaží vyrovnat se zradou Skyler po svém, Evžen i Patrik začnou balit Blanku, o Magdu padne velká sázka. Na co se můžete těšit tento týden?

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly Ulice?
21.01.

VIDEO: Provalená nevěra, bouračka, návraty, loučení i vyostřené konflikty. Co se bude dít v Ulici tento týden?

Tento týden je zlomový pro spoustu vašich starých známých z Ulice. Terezu a Davida čeká nový začátek, Matějovi převrátí život vzhůru nohama bouračka, Martinova nevěra se provalí, Šárka se rozhodne k velké změně, Petr začne bojovat o Anču, k velkým konfliktům a zvratům dojde také u Franty, Karly či Josefa. Co se stane?

Seriál Ulice: Matějovi změní život tragická nehoda
17.01.

ODTAJNĚNO: Bouračka, životní změny, nové lásky, odhalená tajemství i krutá pomsta. Co přinesou nové díly Ulice?

Nové díly Ulice budou nabité překvapivými zvraty i velkými emocemi. Matěje a Terezu čekají již brzy obrovské životní změny, Martina, Šárku i Veroniku čeká tanec na minovém poli kvůli Martinově zakázané lásce, Magda se přistěhuje s tajemstvím, o kterém nikdo netuší, Blanka se rozhodne vykročit novým směrem, těžké zkoušky čekají například Nyklovy a Liškovy, vztah Karly a Máry prověří snaha o miminko, Jana se ocitne na cestě do pekel kvůli své závislosti... Na co se můžete těšit?

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly Ulice?
14.01.

VIDEO: Svatba, rozchod, temné výhrůžky i velké výzvy. Co se bude dít v Ulici tento týden?

Co může být krásnějšího v životě zamilovaného páru než svatba? Ta Venduly a Pavla se však neobejde bez nečekaných komplikací. Zemětřesení ve vztahu čeká Anču a Petra, s Frantou to půjde i nadále z kopce, s Karlou hodně zamává nový případ, Blanka a Evžen se navzájem hodně překvapí a velké výzvy čekají také Janu a Josefa. Co se stane v Ulici tento týden?

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly Ulice?
07.01.

VIDEO: Kruté rány, nevěra, zásadní rozhodnutí i nečekané vyznání. Co se bude dít v Ulici tento týden?

Ulice se tento týden vrací s novými díly, které jsou nabité událostmi, zvraty, emocemi i humorem. Na co se můžete těšit? Liškovy čeká hodně těžká zkouška, Pavel překvapí Vendulu překvapivým vyznáním a návrhem, mezi Martinem a Šárkou dojde k velkému zvratu, Tereza dospěje k zásadnímu rozhodnutí. A nejen to…