Ulice: Adrian Jastraban
18.12.

Adrian Jastraban promluvil o nejhorším vánočním dárku od manželky. Měl tvar tučňáka!

Jak tráví představitel Bedřicha ze seriálu Ulice vánoční svátky? Adrian Jastraban prozradil, co ho čeká i jaký dojemný dárek si přeje jeho dcera. A jako správný srandista nezapomněl přihodit ani historku o nejnepovedenějším vánočním dárku od manželky!

Ulice: Vánoční speciál
aktualizováno 18.12.

UKÁZKA Z BONUSOVÉHO DÍLU ULICE: Štědrý den v Coolně? Naštvaná Eva si dojde pro Miloše!

Vánoce jsou za dveřmi! Jak oslaví Štědrý den hrdinové seriálu Ulice? To prozradí speciální vánoční díl, který najdete na NovaPlus.cz!

Speciální vánoční díl Ulice
aktualizováno 10.12.

ODHALENO: Jak probíhají Vánoce v Ulici? Speciální díl odhalí soukromí oblíbených postav!

Jak oblíbení hrdinové oslaví Štědrý den? To vypráví bonusový díl Ulice, který o Vánocích najdete na portálu NovaPlus.cz!

Seriál Ulice: Chat s představitelem Bedřicha Lišky Adrianem Jastrabanem
aktualizováno 15.10.

Chat s Bedřichem Liškou: O Ladu bude boj...

Bedřich Liška si připadá jak ve zlém snu. Bojuje o Ladu, netuší, co bude dál. Přijde o své dítě kvůli Honzovi? Jak se tahanice o dceru podepíší na vztazích Jindry, Bedřicha a jejich blízkých? V pondělí jste probírali s představitelem Bedřicha Lišky Adrianem Jastrabanem na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Představitelé Bedřicha a Miloše občas lehnou smíchy při natáčení
17.07.

(NE)POVEDENÉ KLAPKY z Ulice: Co Milošovi a Bedřichovi opravdu neprošlo?

Milošovo svérázné chování vás baví čím dál víc. Teď vás určitě pobaví i jeho představitel Jiří Štrébl, který dokonale odboural všechny na place. Čím? A co nevyšlo Bedřichovi? Podívejte se na další sérii zkažených klapek z Ulice.

Seriál Ulice: Starej vercajk vyrazí na hudební soustředění
11.07.

VIDEO: Divoké soustředění Starého vercajku: Jaké budu následky bouračky?

Starej vercajk se už za pár týdnů vypraví na své první velké hudební soustředění, které bude stát opravdu za to. A to nejen kvůli bouračce, jež kapele udělá pořádnou čáru přes rozpočet. Co všechno prozrazují Matouš, Bedřich a Ondra? Podívejte se na video.

Seriál Ulice: Chat s představitelem Bedřicha Lišky Adrianem Jastrabanem
aktualizováno 09.02.

Chat s Bedřichem Liškou: S Jindrou to je na dobré cestě...

Bedřich a Jindra byli dlouho jen parťáci, kteří společně pečují o svou dceru. Teď se to ale pomalu mění. Stanou se z nich opravdoví partneři? Jak Bedřich vlastně Jindru vnímá? A co si o Bedřichově situaci myslí jeho představitel Adrian Jastraban? V pátek jste s ním probítrali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Čím Miloš všechny odbourá?
31.12.

(NE)POVEDENÉ KLAPKY z Ulice: Miloše nezastavíš! Co opravdu neklaplo?

Jakmile se k Liškovým přižene Miloš, kouká z toho nějaký malér. A když ne malér, tak aspoň zkažené klapky, při kterých lehnete smíchy spolu s ostatními na place. Čím Milošův představitel Jiří Štrébl všechny odboural? Podívejte se.

Seriál Ulice: Jak by se měla jmenovat dcera Bedřicha a Jindry?
aktualizováno 12.09.

VIDEO: Jindra z Ulice naznačila, pro koho se Bedřich rozhodne. Bude to nešťastná Anička, nebo Jindra?

Termín porodu měla Jindra Pražáková (Bohdana Pavlíková) sice až za pár týdnů, osud ale rozhodl jinak. Musela urgentně do porodnice a už dnes se diváci mohou těšit na novou obyvatelku Ulice. Jak se Bedřich Liška chopí role otce?

Seriál Ulice: Jiří Štrébl hravě odbourá Vandu Hybnerovou
26.06.

(NE)POVEDENÁ KLAPKA: Čím Miloš odboural všechny na place?

Jakmile se představitel Miloše Knoblocha Jiří Štrébl pořádně opře do své role, o zábavu na place je vystaráno. To pak brečí smíchy nejen jeho herečtí kolegové, ale i štáb. A ručíme vám, že po zhlédnutí tohoto povedeného videa lehnete smíchy i vy.

Seriál Ulice: Odbouraní herci na place
aktualizováno 17.07.

(NE)POVEDENÉ KLAPKY z Ulice: Lumírovy legrácky, zmatená Růža i nečekaná kolize u Liškových

Máme pro vás další sérii (ne)povedených klapek z Ulice, které vás určitě pobaví. Jak to vypadá na place, když herci nemají své dny, anebo naopak, když mají roupy? Smíchy lehnou nejen kolegové, ale i celý štáb. Pobavte se nyní také vy při sledování tohoto videa.

Adrian Jastraban a Ljuba Krbová při chatu
aktualizováno 17.05.

JAK TO BUDE DÁL? Dají se Liškovi opět dohromady? Adrian Jastraban a Ljuba Krbová popsali podrobnosti

Herci Adrian Jastraban a Ljuba Krbová hrají v seriálu Ulice manželský pár. Anička Lišková se dozvěděla, že manžel bude mít dítě s jinou, což se hodně podepsalo na její psychice. Jak to mezi Annou a Bedřichem bude dál a jak se hraje psychická porucha – to vše prozradili v live streamu.