Seriál Ulice: Jaká je Terezina kamarádka Magda?
05.12.

NOVÁ POSTAVA: Jaká je Terezina krásná kamarádka Magda?

Již ve čtvrtek se v Ulici objeví Terezina kamarádka Magda, se kterou se znovu uvidí po pár letech na srazu spolužáků z vysoké školy. Jaká Magda je? Díky svému oblečení opravdu nepřehlédnutelná. Ovšem pozornost na sebe nepoutá záměrně. Co za tím tedy vězí?

Seriál Ulice: Jak zasáhne do děje Terezina kamarádka Magda?
01.12.

VIDEO: Jak zasáhne do děje v Ulici Terezina krásná kamarádka Magda?

Již příští týden se v Ulici objeví Terezina hezká kamarádka Magda, se kterou se Tereza znovu uvidí po pár letech na srazu spolužáků z vysoké školy. Stejně jako Tereza má spoustu novinek i jednu zásadní informaci – momentálně se snaží o nový začátek. Jaký a kde?

Ulice: Nová postava Magda
01.12.

NOVÁ POSTAVA V ULICI: Pestrobarevnou učitelku Magdu si zamilujete! Má však smutné tajemství

Už příští týden se můžete v seriálu Ulice těšit na novou posilu, na kterou čeká časem velký příběh! O mladé učitelce Magdě se rozpovídala sama její představitelka – herečka Veronika Čermák Macková. Co prozradila?

Ulice: Herec Václav Liška jako Lukáš Binar
05.05.

NOVÝ MUŽ V ŽIVOTĚ GÁBINY: Jak ovlivní děj seriálu Ulice? Jeho představitel promluvil

Do života seriálové Gábiny Pumrové zasáhl extravagantní milionář Lukáš Binar. Jen tak z něj neodejde a vztahy zašmodrchá. Jaký je, jak moc ovlivní děj? Jeho představitel Václav Liška prozrazuje.

Seriál Ulice: Komu zasáhne do života nový muž v podání Antonína Procházky?
aktualizováno 30.03.

TIPUJTE! Komu hodně ovlivní život nový muž v Ulici?

V Ulici se už brzy objeví nová postava v podání sympatického Antonína Procházky. Zasáhne do života postavě, kterou velmi dobře znáte. A rozhodně to nebude jen tak… Co myslíte, čí osud dost ovlivní? Tipujte v naší anketě!

SAeriál Ulice: Milan Růžička má zájem o Anču
13.03.

Kdo je muž, který má zájem o Anču? Seznamte se

S Evženem to Anča už sice vzdala, ale na nedostatek zájmu ze strany mužů si rozhodně nemůže stěžovat. Už tento týden padne do oka dalšímu muži. Komu? A jaký je? Seznamte se s ním již nyní.

Seriál Ulice: Komu vstoupí do života tato nová postava?
05.03.

NOVÁ POSTAVA: Komu z Ulice vstoupí do života? TIPUJTE!

V Ulici se již brzy objeví nová postava, která okamžitě upoutá pozornost všech, s nimiž se setká. Usměvavý bezprostřední sympaťák ovlivní podstatným způsobem život jedné z postav Ulice. Tušíte komu?

Jiřina Daňhelová
01.03.

VIDEO: Jak dopadnou Otík a Johanka v Ulici? Bude to divoký párty vztah! prozradila herečka

Nová postava Johanky Tůmové stačila za jediný týden pobláznit Otovi hlavu natolik, že kvůli tomu zapomněl přes noc v Coolně i půjčeného psa Jackie. Jak se bude tento vztah vyvíjet?

Jiřina Daňhelová
aktualizováno 24.02.

JE OPRAVDU DOBRÝ! Podívejte se, jak nová postava v Ulici vychvaluje hereckého kolegu

Do seriálu Ulice vlétla v pátečním díle jako velká voda nová postava Johanky Tůmové. A hned se doslova vrhla na Otu Puklického. Jak se to mezi nimi bude vyvíjet?

Seriál Ulice: Komu z Ulice padne do oka tato blondýnka?
17.12.

TIPUJTE! Komu padne do oka tato NOVÁ POSTAVA?

V Ulici se začátkem roku objeví sympatická plavovláska, která okamžitě upoutá pozornost jednoho vašeho starého známého. Tipnete si, kdo se do této nové postavy zamiluje?

Seriál Ulice: Komu vstoupí do života tato nová postava?
06.12.

TIPUJTE! Komu vstoupí do života tato hezká blondýnka?

V Ulici se už brzy objeví nová postava v podání Nikoly Štěpánkové, která v následujících týdnech hodně ovlivní život někoho, koho z Ulice už dobře znáte. Tipnete si, kdo to bude?

Seriál Ulice: Mário se vrací Vendule do života...
aktualizováno 08.10.

VIDEO: Vendulina láska je tu! Jak to v Ulici rozvíří její Mário?

V Ulici se už brzy objeví Vendulin ex Mário Doubek. Ten Mário, který jí před rokem zlomil srdce. Jaký je? Na jakou jízdu se můžete těšit? Toto video, které pro vás natočili představitelé Mária a Venduly Jiří Kniha a Anežka Rusevová, vám napoví.