Seriál Ulice: Jak se do sebe pustí kvůli Ladě?
dnes 15:13

UKÁZKA z úterní Ulice: Honza vs. Bedřich: Ostrá hádka kvůli Ladě. Co je docela přes čáru?

Honza si chce prosadit svoji, ne pro něj není odpověď. Do Bedřicha se proto pustí kvůli změně Ladina příjmení takovým způsobem, že ten má co dělat, aby nepřešel k jiným než slovním argumentům. Kam až během ostré hádky zajdou? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jak si Anča podá Frantu?
dnes 13:30

UKÁZKA z úterní Ulice: Anča zuří: Proč jí dojde trpělivost s Frantou?

Anča je poslední, kdo Frantu stále hájí. Teď už povolí nervy i jí. Po včerejšku, kdy jí Franta namíchl svou nechutí jakkoliv se dohodnout se Skyler ohledně Chrise, udělá Franta další průšvih. Co je pro Anču poslední kapka? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jindra začíná řešit změny svého a Ladina příjmení...
včera 22:11

HLASUJTE! Jaké příjmení by měla mít Bedřichova dcera Lada po svatbě Jindry a Honzy?

Jindra začíná řešit nejen svatbu, ale také změnu svého a Ladina příjmení, až se s Honzou vezmou. Zatímco u sebe s tím problém nevidí, u Lady je to přeci jen trochu jiné, protože by se změnou měl souhlasit i Bedřich. Co si o tom myslíte vy? Jaké příjmení by měla Lada mít?

Seriál Ulice: Jaké kapky dostane Franta od Anči?
včera 14:16

UKÁZKA z pondělní Ulice: Drsné kapky Frantovi: Jak si ho podá Anča?

Anča Frantu dlouho hájila. Teď se do něj ale pustí takovým způsobem, že by Bedřich i Zuzana jen koukali. Jak to od ní schytá kvůli Chrisovi? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Franta má další průšvih
19.03.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Další Frantův průšvih: Co je už příliš?

Franta seká průšvihy jak na běžícím pásu. Tentokrát to už ale přežene natolik, že dojde trpělivost také Anče, která pro něj měla největší pochopení. Proč i jí povolí nervy? Co jí Franta provede? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Franta dostane další kapky od Bedřicha
19.03.

UKÁZKA z úterní Ulice: Bedřich se neovládne: Jak to od něj Franta schytá?

Bedřich sice přes noc vychladl, ale jen co znovu stane Frantovi tváří v tvář, opět neudrží nervy na uzdě. Čím ho Franta namíchne? A jak na to zareagují Anča a Zuzana? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Bedřich se strachuje o Ladin život
18.03.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Lada v ohrožení života kvůli Frantovi!

Franta se po podpásovkách od Skyler chová tak, že Bedřich má co dělat, aby mu jednu nevrazil. Teď se kvůli Frantovi ocitne v ohrožení života dokonce i Lada. Co se stane? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Frantu zasáhne další jobovka
15.03.

UKÁZKA z páteční Ulice: Další rána od Skyler: Co je pro Frantu obrovská podpásovka?

Jen co se Franta trochu vzpamatuje z jobovek, jež ho srazily do kolen, přiletí další, která s ním znovu pořádně zamává. Zase se týká Skyler a jeho syna. A také tentokrát to je rána přímo do Frantova srdce. Co mu Skyler provede? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Petr znovu na lovu
08.03.

UKÁZKA z páteční Ulice: Petr na lovu! Na koho má spadeno?

Anča se s Petrem vypořádala docela drsně. Jeho ego sice utrpělo, ovšem Petr se nevzdává. Jen co se trochu oklepe, vyrazí na lov. Jak si povede? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Anča se drsně zbavuje Petra - 17
06.03.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Krušné probuzení! Jaký šok zažije Petr hned po ránu?

Petra čeká hodně náročné ráno. Večer ulehl do postele, po které není po probuzení ani památky. Navíc se mu postará o budíček policie. Jak zareaguje? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Anča se drsně zbavuje Petra - 19
05.03.

UKÁZKA z úterní Ulice: Drsné lekce Petrovi: Jak s ním Anča zatočí?

Anča už neví, jak se zbavit Petra, který jí neustále okupuje byt. Když to nejde po dobrém, na řadu přijde hodně drsná metoda. Jak se Anča s Petrem vypořádá? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Anča se drsně zbavuje Petra - 16
04.03.

FOTKY: Kruté vyhození z bytu: Jak se Anča zbaví Petra?

Petr se nehodlá z Ančina bytu hnout, i když ta se s ním rozešla. Anča si jeho chování ale nemíní nechat líbit a vyřídí si s ním docela drsně účty. Co mu provede? Fotky v naší fotogalerii vám napoví.