Ulice: Patricie Solaříková - 2
30.01.

Nejhorší scéna v Ulici za 13 let? Patricie Solaříková má jasno

Patricie Solaříková si po více než třinácti letech dává pauzu od seriálu Ulice. Role Terezy, kterou ztvárňovala roky, jí bude jistě chybět, ale jen pozitivní vzpomínky na ni nemá. Která scéna pro ni byla nejhorší?

Seriál Ulice: Co je na Matěje už moc?
29.01.

UKÁZKA z úterní Ulice: Matěj to nezvládá: Čemu nedokáže čelit?

Matěj dostal pořádně naloženo. Obává se toho, co všechno ho nyní čeká, má strach že to oběť bouračky nepřežije. Teď tátovi i otevřeně přizná, co nedokáže ustát, co je na něj prostě moc. S čím se mu svěří? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Petricie Solaříková a Matouš Ruml jako Tereza a David
29.01.

Gratulujeme ke šťastným novinkám!

Tereza a David minulý týden odjeli do Rakouska, kde je čeká nový začátek. Nové začátky nyní prožívají i jejich představitelé Patricie Solaříková a Matouš Ruml. A nejen oni. Šťastné zprávy pro vás mají také Roman Vojtek a Eliška Dohnalová. Všem srdečně gratulujeme!

Seriál Ulice: Co vidí Matěj hodně černě?
28.01.

CO NEBYLO V TV: Co Matěj vidí hodně černě?

Matěj má co dělat, se ustál náročnou situaci, do které se dostal. Má obrovské výčitky svědomí i strach, že člověk, kterého na silnici srazil, nepřežije. Co momentálně nedává? Z čeho má obavy? To se dozvíte z této scény, která se do pátečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Z čeho Matěj obviní Mikiho?
28.01.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Drsné obvinění: Kdo může za tragickou nehodu?

Matějovi se osudové okamžiky neustále přehrávají v hlavě. Dalo se jim zabránit? Kdo za to může? Z čeho obviní dokonce i Mikiho? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co už Matěj neustojí?
aktualizováno 25.01.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Peklo pro Matěje: Co už neustojí?

Matěj si právě teď prochází nejtěžší zkouškou svého života. Tragická nehoda mu převrátila život vzhůru nohama, najednou má úplně jiné starosti než dřív. Přestože se snaží vše ustát, i na něj toho bude v jednom okamžiku moc. Co už nezvládne? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Patricie Solaříková a Matouš Ruml
25.01.

VŠE MOHLO BÝT JINAK: Matouš Ruml prozradil, jakou postavu měl v Ulici původně hrát

Patricie Solaříková hraje v seriálu Ulice už od samotného začátku. S postavou Terezy toho tedy zažila již opravdu hodně – okamžiky štěstí i smutku, lásku i nenávist. Nyní se Tereza vdala a spolu se svým manželem Davidem odjíždí do Rakouska. Vše ale mohlo být jinak!

Seriál Ulice: Jak na tom je Matěj po bouračce?
25.01.

UKÁZKA z páteční Ulice: Den po bouračce: Jak na tom je oběť a jak Matěj?

Matějovi se během pár sekund převrátil život vzhůru nohama. Neví, co bude dál, co dělat, jak to všechno ustát. Jak na tom je pár hodin po bourače? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Miki se pustí do Matěje
25.01.

UKÁZKA z páteční Ulice: Drsné kapky od Mikiho: Jak se pustí do Matěje?

Naštvaný Miki si nebere servítky a hned ráno si Matěje podá kvůli včerejšku. To je ale to poslední, co by Matěj teď potřeboval. Jak zareaguje? Čím Mikiho naprosto vykolejí? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Čím vším si prošla v Ulici Tereza?
24.01.

VIDEO: Přes třináct let v Ulici: Čím vším si Tereza prošla?

Tereza se rozhodla pro nový začátek v Rakousku, po boku svého muže Davida. Dnes se rozloučila s Ulicí, ve které vyrůstala a dospěla, se kterou má spojenou pěknou řádku vzpomínek – hezkých i mrazivých. Co všechno tu zažila? Připomeňte si spolu s námi zásadní okamžiky jejího života.

Seriál Ulice: Co na sebe prozradili představitelé Terezy a Davida?
24.01.

VIDEO: Miminko je na cestě! Co všechno na sebe prozradili představitelé Terezy a Davida?

Terezu a Davida čeká velká životní změna. Včera odjel do Rakouska David, dnes odjíždí i Tereza. Jak to bylo s jejich odjezdem? A co nyní plánují jejich představitelé Patricie Solaříková a Matouš Ruml? Který z nich se už těší na miminko?

Seriál Ulice: Jaký šok Tereza zažije hned po ránu?
24.01.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Drsné probuzení: Jaký šok zažijí Tereza a Ota hned po ránu?

Takhle si Tereza svůj odjezd určitě nepředstavovala. Místo ranní idylky čekají ji i Otu docela krušné chvilky. Proč? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.