Seriál Ulice: Janina narozeninová oslava - 1
22.03.

UKÁZKA z páteční Ulice: Nečekaný gratulant: Koho Radim Mareš šokuje nejvíc?

Janina narozeninová oslava se vyvine úplně jinak, než jak její blízcí plánovali. Dorazí na ni i nezvaní hosté, s nimiž nikdo nepočítal. Jak ostatní zareagují na Janina šéfa z agentury? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jak se zvrte Janina oslava?
22.03.

UKÁZKA z páteční Ulice: Změna plánů: Jak se zvrtne Janina oslava?

Rozina a spol. uspořádají pro Janu ještě jednu narozeninovou oslavu. Ta se jim ale nečekaně vymkne z rukou. Co nevyjde podle jejich představ? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Janina narozeninová oslava - 2
21.03.

FOTKY: Oslava plná překvapení: Jak si ji Jana užije?

Rozině to nedá. Janě tajně uspořádá ještě jednu narozeninovou oslavu, na kterou pozve její přátele. Přijde však mnohem víc hostů, než kdokoliv čekal. Kdo všechno na oslavu dorazí? A jaká bude? Fotky v naší fotogalerii vám napoví.

Seriál Ulice: Janina narozeninová oslava - 2
21.03.

Janina narozeninová oslava

Janina narozeninová oslava

Seriál Ulice: Miki na stopě Magdina tajemství - 5
21.03.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Magdino tajemství odhaleno. Při čem ji nachytá Miki?

Obavy o Magdu doženou Mikiho k tomu, že ji začne tajně sledovat. Chce přijít na kloub záhadám kolem ní, ovšem to, co zjistí, ho pořádně šokuje. Co vypátrá? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Miki si dělá starosti o Magdu
21.03.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Starost o Magdu: Čeho se Miki obává?

Miki nemůže pustit z hlavy Magdu, o kterou si dělá od včerejška čím dál větší starosti. Je kolem ní tolik záhad, že Mikiho začnou napadat i černé scénáře. Z čeho ji podezřívá? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jaký dárek dostane Janu?
21.03.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Nejúžasnější dárek k narozeninám! Co Janu opravdu dostane?

Jana má dnes narozeniny, ale žádnou oslavu neplánuje. Její blízcí na ni však nezapomenou. Postarají se jí hned o několik obrovských překvapení. Které je to největší? Co Janu dokonce i dojme? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Ota se pustí do Magdy kvůli Filipovi
19.03.

UKÁZKA z úterní Ulice: Ostrá hádka kvůli Filipovi: Co je přes čáru?

Ve škole pořádně zhoustne atmosféra kvůli Filipovi, jenž má další průšvih. Na rozdíl od Oty se s ním Magda nepáře, což se neobejde bez následků. Co Ota neskousne? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Čím překvapí Janu a Rozinu Radim Mareš?
14.03.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Jana a Rozina v šoku. O jaké překvapení se jim postará Radim Mareš?

Jana a Rozina udělaly na Radima Mareše velký dojem. Okamžitě jim nabídl zajímavější spolupráci, ale tím to nekončí. Holky ho zajímají mnohem víc, než tuší. Co ho prozradí? A čím jim už brzy vyrazí dech? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jaký důvod k oslavě má Jana?
aktualizováno 14.03.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Překvapivý úspěch! Čím se Jana pochlubí Rozině?

Jana si umí jít za svým, zejména pokud jí na něčem opravdu záleží. Občas tvrdě narazí, častěji však slaví malá i velká vítězství. Tentokrát má důvod k jedné opravdu speciální oslavě. Co se jí podaří? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co na sebe Miki prozradí?
28.02.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Ťafka pro Mikiho: Co na sebe nechtěně prozradí?

Miki má na Magdu zálusk od chvíle, kdy ji poprvé spatřil. Sázku s Jirkou bere jako hec, teď se mu však u Magdy vyloupne nečekaná konkurence, která s ním docela zamává. Proč? Co Miki zatím úspěšně tajil? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co Filip pořádně přežene?
27.02.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Další Filipův průšvih: Čím překročí všechny meze?

Filip si zahrává už docela dlouho doma i ve škole. Neustále zkouší, co si ještě může dovolit. Již brzy to ale opravdu přežene. A rozhodně to nezůstane bez následků. Co vyvede? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.