Seriál Ulice: Jak si Anča podá Frantu?
dnes 13:30

UKÁZKA z úterní Ulice: Anča zuří: Proč jí dojde trpělivost s Frantou?

Anča je poslední, kdo Frantu stále hájí. Teď už povolí nervy i jí. Po včerejšku, kdy jí Franta namíchl svou nechutí jakkoliv se dohodnout se Skyler ohledně Chrise, udělá Franta další průšvih. Co je pro Anču poslední kapka? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jaké kapky dostane Franta od Anči?
včera 14:16

UKÁZKA z pondělní Ulice: Drsné kapky Frantovi: Jak si ho podá Anča?

Anča Frantu dlouho hájila. Teď se do něj ale pustí takovým způsobem, že by Bedřich i Zuzana jen koukali. Jak to od ní schytá kvůli Chrisovi? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jak si padnou do noty Petr a Věrka?
22.03.

UKÁZKA z páteční Ulice: Jak si padnou do noty Věrka a Petr?

Věrka se překonává. Natruc Lubošovi se zúčastní seznamky a překvapivě kápne na spřízněnou duši. S Petrem okamžitě najdou společnou řeč. Jaké je jejich seznámení? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Miki překvapí Magdu
20.03.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Neocenitelná pomoc: Co Miki udělá pro Magdu?

Miki je mistrem na nejrůznější překvapení. Nyní Magdě vyrazí dech něčím, co ta ani ve snu nečeká, něčím, co by udělal málokdo. Čím? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Franta má další průšvih
19.03.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Další Frantův průšvih: Co je už příliš?

Franta seká průšvihy jak na běžícím pásu. Tentokrát to už ale přežene natolik, že dojde trpělivost také Anče, která pro něj měla největší pochopení. Proč i jí povolí nervy? Co jí Franta provede? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Franta dostane další kapky od Bedřicha
19.03.

UKÁZKA z úterní Ulice: Bedřich se neovládne: Jak to od něj Franta schytá?

Bedřich sice přes noc vychladl, ale jen co znovu stane Frantovi tváří v tvář, opět neudrží nervy na uzdě. Čím ho Franta namíchne? A jak na to zareagují Anča a Zuzana? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Bedřich se strachuje o Ladin život
18.03.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Lada v ohrožení života kvůli Frantovi!

Franta se po podpásovkách od Skyler chová tak, že Bedřich má co dělat, aby mu jednu nevrazil. Teď se kvůli Frantovi ocitne v ohrožení života dokonce i Lada. Co se stane? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Anča a Zuzana chtějí znát pravdu o pekařství...
15.03.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Krutá pravda o pekařství: Jak zlé to s ním je?

Vilma Nyklová najednou vidí všechno černě. Lumír se ji snaží povzbudit, ale už za pár dní začne bohužel docházet na její slova. Jak zle na tom pekařství bude? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Frantu zasáhne další jobovka
15.03.

UKÁZKA z páteční Ulice: Další rána od Skyler: Co je pro Frantu obrovská podpásovka?

Jen co se Franta trochu vzpamatuje z jobovek, jež ho srazily do kolen, přiletí další, která s ním znovu pořádně zamává. Zase se týká Skyler a jeho syna. A také tentokrát to je rána přímo do Frantova srdce. Co mu Skyler provede? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Petr znovu na lovu
08.03.

UKÁZKA z páteční Ulice: Petr na lovu! Na koho má spadeno?

Anča se s Petrem vypořádala docela drsně. Jeho ego sice utrpělo, ovšem Petr se nevzdává. Jen co se trochu oklepe, vyrazí na lov. Jak si povede? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Anča se drsně zbavuje Petra - 17
06.03.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Krušné probuzení! Jaký šok zažije Petr hned po ránu?

Petra čeká hodně náročné ráno. Večer ulehl do postele, po které není po probuzení ani památky. Navíc se mu postará o budíček policie. Jak zareaguje? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Anča se drsně zbavuje Petra - 19
05.03.

UKÁZKA z úterní Ulice: Drsné lekce Petrovi: Jak s ním Anča zatočí?

Anča už neví, jak se zbavit Petra, který jí neustále okupuje byt. Když to nejde po dobrém, na řadu přijde hodně drsná metoda. Jak se Anča s Petrem vypořádá? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.