Seriál Ulice: Chat s představitelkou Amálie Peškové Danou Syslovou
aktualizováno 19.09.

Chat s Amálií Peškovou: Marie se neobjeví náhodou...

Amálii už brzy vstoupí do života Peškova sestra Marie. Čím Amálii hodně překvapí? Jaké změny čekají Vlastimila a Amálii? A jak se na vztah sourozenců Peškových dívá představitelka Amálie Dana Syslová? Ve středu jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Chat s představitelkou Marcely Kořínkové Annou Klausnerovou
aktualizováno 27.03.

Chat s Marcelou Kořínkovou: Bude to se mnou hodně nahnuté...

Marcela si vůbec neuvědomuje, jak vážné to s ní je a že trpí mentální anorexií. Dojde jí to dříve, než bude pozdě? Co s ní bude dál? A jak vnímá Marcelin problém její představitelka Anna Klausnerová? V úterý jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Chat s představitelem Webera Václavem Vašákem
aktualizováno 23.03.

Chat s Weberem: Ještě přitvrdím!

Weber zase jednou předvedl, jak velký poděs je. Ve škole lítaly pěsti, ale tím to pro něj rozhodně nekončí. Co chystá dál? Co tím sleduje? A co si o Weberovi myslí jeho představitel Václav Vašák? V pátek jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Chat s představitelem Roberta Bláhy Vukem Čelebićem
aktualizováno 05.03.

Chat s Robertem Bláhou: Půjdu přes mrtvoly!

Robert si jde tvrdě za svým a šikovně manipuluje lidmi kolem sebe, aby toho dosáhl. Kam až je schopen zajít? A co si o něm myslí jeho představitel Vuk Čelebić? V pondělí jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Chat s představitelem Máry Kryštofem Rímský
aktualizováno 19.02.

Chat s Márou: Karla s bubnem?!

Mára si sice užívá idylku s Karlou, jinak to ale v jeho životě moc idylické není. A bude ještě hůř. Čemu všemu bude Mára čelit? Co s ním dost zamává? A co by Márovi doporučil jeho představitel Kryštof Rímský? V pondělí jste s ním probírali na chatu, vše co vás zajímá.

Seriál Ulice: Chat s představitelem Bedřicha Lišky Adrianem Jastrabanem
aktualizováno 09.02.

Chat s Bedřichem Liškou: S Jindrou to je na dobré cestě...

Bedřich a Jindra byli dlouho jen parťáci, kteří společně pečují o svou dceru. Teď se to ale pomalu mění. Stanou se z nich opravdoví partneři? Jak Bedřich vlastně Jindru vnímá? A co si o Bedřichově situaci myslí jeho představitel Adrian Jastraban? V pátek jste s ním probítrali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Chat s představitelem Bruna Taubra Jaroslavem Blažkem
aktualizováno 31.01.

Chat s Brunem Taubrem: Budu mít drsnou bouračku!

Bruno se s Márou moc nemusí, ale strach o Karlu je nečekaně sblíží. Jak to s nimi bude dál? Jaká těžká zkouška čeká právě Bruna? A jak Bruna vnímá jeho představitel Jaroslav Blažek? Co by mu doporučil? Ve středu jste s ním probrali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Chat s představitelkou Kamily Přikrylové Eliškou Dohnalovou
aktualizováno 24.01.

Chat s Kamilou Přikrylovou: S Pavlem se ještě potkáme!

Kamila má novinky, kterými šokuje Vendulu a které se týkají i Pavla. Co by do ní nikdo neřekl? Jaké to bude mít následky? A co si o tom myslí její představitelka Eliška Dohnalová? Ve středu jste s ní probírali vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Chat s představitelem Jean Claudea van Ruytera Thomasem Zielinskim
aktualizováno 16.01.

Chat s Jean Claudem van Ruyterem: Miloše jednou určitě sejmu

Žárlivý manžel Justine po delší době opět přijíždí do Ulice. A ani tentokrát to není jen tak, což znovu pocítí na vlastní kůži Liškovi i Miloš. Co na sebe prozradí samotný Jean Claude? A co jeho představitel Thomas Zielinski? V úterý jste s ním prrobírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Chat s představitelem Franty Hrubého Matyášem Valentou
aktualizováno 05.01.

Chat s Frantou Hrubým: Miloš bude mít v kalhotách

Franta bude mít už brzy kvůli Milošovi docela těžkou hlavu. Proč? A jak Franta zvládá svůj vztah na dálku či vnímá vztah Bedřicha a Jindry nebo Anči a Evžena? Co si o tom myslí Frantův představitel Matyáš Valenta? V pátek jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Chat s představitelem Mikiho Seidla Václavem Matějovským
aktualizováno 15.12.

Chat s Mikim Seidlem: Čekají mě velké změny!

Přetažený Miki je z Matějova chování už tak rozčarovaný, že s ním končí. Jak si to nyní Miki představuje dál? Co by mohlo změnit jeho rozhodnutí? A co si o Mikim myslí jeho představitel Václav Matějovský? V pátek jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Chat s představitelkou učitelky Ireny Landové Kateřinou Holánovou
aktualizováno 08.12.

Chat s učitelkou Irenou Landovou: Mezi mnou a Gábinou se to vyhrotí kvůli muži

Učitelka Landová se v poslední době snaží, aby jí to slušelo. A není to bezdůvodně. Chce se líbit, hlavně Alešovi. Zasáhne nějak do jeho vztahu s Gábinou? Co si o něm vlastně myslí? A jak se na chování učitelky Landové dívá její představitelka Kateřina Holánová? Ve čtvrtek jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.