Seriál Ulice: Jak Evžen bere Blančino odmítnutí?
01.02.

CO NEUVIDÍTE V TV: Jak Evžen bere Blančino včerejší odmítnutí?

Evžen si dělal u Blanky docela velké naděje, jenže včera nečekaně narazil. Blanka udělala pravý opak toho, co očekával – jeho pozvání odmítla. Jak si to Evžen přebral? Čím se ho Blanka hodně dotkla? To se dozvíte z této scény, která se do pátečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Co vidí Matěj hodně černě?
28.01.

CO NEBYLO V TV: Co Matěj vidí hodně černě?

Matěj má co dělat, se ustál náročnou situaci, do které se dostal. Má obrovské výčitky svědomí i strach, že člověk, kterého na silnici srazil, nepřežije. Co momentálně nedává? Z čeho má obavy? To se dozvíte z této scény, která se do pátečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Vendula ráno před svatbou moc nejásá...
16.01.

CO NEUVIDÍTE V TV: Žádná radost… Jak na tom je Vendula ráno před svatbou?

Vendule zbývá už jen pár hodin do chvíle, kdy se stane paní Pelcovou. Přestože je to její vysněný okamžik, ráno před svatbou nejásá. Co přizná Světlaně? A jak si s tím Světlana poradí? To se dozvíte z této scény, která se do středečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Co hodně zasáhne Vlastimila Peška?
16.01.

CO NEUVIDÍTE V TV: Smutné výročí: Co hodně zasáhne Vlastimila Peška?

Na Vlastimila Peška se to zase nahrne ze všech stran. Čelí nejen bolestivým ztrátám, ale i nové hrozbě. Co je pro něj hodně těžké? To se dozvíte z této scény, která se do středečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Jak to spolu nyní mají Věrka a Luboš?
15.01.

CO NEBYLO V TV: Luboš otevřeně o Věrce: Jak to s ní nyní má?

Na konci roku se zdálo, že se Luboš a Věrka konečně usmířili, že už mají mezi sebou jasno. Teď to tak ale nevypadá. Luboš přizná, že se Věrce vyhýbá. Proč? A co má v plánu? To se dozvíte z této scény, která se do úterního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Proč Tony váhá ohledně dítěte s Dominikou?
14.01.

CO NEBYLO V TV: Tony otevřeně o dítěti: Proč váhá?

Dominičino neplánované otěhotnění Tonyho pořádně vykolejilo. S něčím takovým vůbec nepočítal, není si jistý, zda by právě on dítě měl mít. Proč tolik váhá? Z čeho má největší obavy? To se dozvíte z této scény, která se do pondělního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Při čem nachytá Světlanu a Vendulu Vilma Nyklová?
14.01.

CO NEBYLO V TV: Malér na spadnutí: Co je divné Vilmě Nyklové?

Přípravy svatby Venduly a Pavla jsou v plném proudu, ale babičky o ní stále nemají ani tušení. Teď však Vendule i Světlaně právě kvůli svatbě docela zatrne. Co se stane? Jak to uhrají před Vilmou Nyklovou? To se dozvíte z této scény, která se do pondělního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: S čím se nešťastná Tereza svěří Otovi?
10.01.

CO NEBYLO V TV: Co Tereza přizná Otovi?

David odjel do Lince teprve včera, ale pro Terezu to je už nekonečně dlouhá doba. Vztah na dálku snáší čím dál hůř, což neunikne ani Otovi. S čím se mu nešťastná Tereza svěří? To se dozvíte z této scény, která se do čtvrtečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: V čem se Anča a Zuzana neshodnou?
10.01.

CO NEBYLO V TV: Co by se Frantovi asi moc nelíbilo?

Anču i Zuzanu zasáhly špatné zprávy z Amsterodamu naprosto stejně. Obě by rády Frantovi pomohly, opět jsou na jedné lodi. Kam až jsou ochotny ve snaze pomoci zajít? Co by Frantu určitě moc nepotěšilo? To se dozvíte z této scény, která se do středečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Čím Luboš všechny překvapí?
21.12.

CO NEBYLO V TV: Překvapivá reakce: Co Luboš neustojí?

Máloco by mohlo Luboše překvapit víc než to, co pro něj udělala Věrka. Přestože nedává před ostatními moc najevo své city a emoce, teď ho naprosto přemůžou. Čím všechny překvapí? To se dozvíte z této scény, která se do pátečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Proč to Veronika schytá od Martina kvůli Šárce?
20.12.

CO NEBYLO V TV: Veronika to schytá kvůli Šárce: Proč Martinovi rupnou nervy?

Šárčin nápad Veroniku nadchl. Chce jí pomoct a zapojit se, ale nečekaně narazí u Martina. Ten při vyslovení Šárčina jména najednou vybouchne a drsně se do Veroniky pustí. Co jí vyčte? A co by mělo být Veronice podezřelé? To se dozvíte z této scény, která se do čtvrtečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Proč se Tereza obává přestěhování do Lince?
20.12.

CO NEBYLO V TV: Proč Tereza tolik zvažuje přestěhování do Lince?

Tereza řeší velké dilema – přestěhovat se za Davidem do Lince, nebo mít i nadále vztah na dálku? Odjezdu do Lince se obává hned z několika důvodů. Co je pro ni nejtěžší? To se dozvíte z této scény, která se do středečního dílu Ulice už bohužel nevešla.