Seriál Ulice: Chat s představitelkou Zuzany Hrubé Šárkou Ullrichovou
aktualizováno 08.02.

Chat se Zuzanou Hrubou: Franta ještě dostane lekce od života!

Zuzana si dělá o Frantu čím dál větší starosti. Ještě nikdy na tom nebyl tak mizerně jako právě teď. A bohužel se to podepíše i na jeho vztahu s mámou. Co je pro Zuzanu nejhorší? A jak to vnímá její představitelka Šárka Ullrichová? V pátek jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Ulice: Rozhovory s osobnostmi - 8
03.02.

Představitelka Magdy se mohla v Ulici objevit už mnohem dříve! Zasáhl ale osud

Veronika Čermák Macková, představitelka Magdy Procházkové ze seriálu Ulice, má za sebou skvělé pracovní příležitosti. S jakou hvězdou se setkala a co se jí líbí na natáčení se zahraniční produkcí?

Ulice: Rozhovory s osobnostmi - 9
02.02.

Představitelka Jany z Ulice prozrazuje: Proč to trochu zaskřípe mezi Janou a Rozinou?

Jana Rytířová je posedlá sociálními sítěmi. A zažije kvůli tomu dost horké chvilky... Jak je na tom její představitelka Sára Affašová? A co všehcno k budoucímu ději v Ulici prozradila?

Ulice: Rozhovory s osobnostmi - 12
29.01.

Maskérky seriálu Ulice ho musí milovat: Jakub Štáfek prozradil, čím jim přidělává vrásky na čele!

Před rokem Ulici po dvanácti letech opustil, nyní se Jakub Štáfek do příběhu vrátil. A to za dost dramatických podmínek...

Seriál Ulice: Chat s představitelem Tomáše Jordána Petrem Vackem
aktualizováno 28.01.

Chat s Tomášem Jordánem: Matějovi hrozí kriminál!

Tomáš Jordán se nyní snaží být oporou Matějovi, který si právě prochází hodně těžkou zkouškou. Co je čeká? Co si o Tomášově přístupu myslí jeho představitel Petr Vacek? Jak by se na Tomášově místě zachoval on? V pondělí jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

NOVA5MH5
26.01.

Těhotná Bára Vyskočilová: Když to bude kluk, bude se jmenovat stejně jako jedna z postav Ulice!

Barbora Vyskočilová, představitelka Dominiky ze seriálu Ulice, se rozpovídala o svém těhotenství. Jaké jméno si pro svého prvního potomka připravila a prozradila, zda to bude kluk, nebo holka?

Seriál Ulice: Chat s představitelem Franty Hrubého Matyášem Valentou
aktualizováno 25.01.

Chat s Frantou Hrubým: Vyzkouším různé možnosti, jak na Skyler zapomenout...

Franta se v tom plácá čím dál víc. Dělá věci, jež dříve odsuzoval, ztrpčuje život svým blízkým, kteří o něj mají starost. Co ho ještě čeká? Kam až zajde? A co si o tom myslí jeho představitel Matyáš Valenta? V pátek jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Hrdina ze seriálu Ulice: Rozhovor s Matyášem Valentou
aktualizováno 20.01.

Co bude dál? Představitel Franty z Ulice promluvil o vztahu i o dítěti

Bylo mu osm, když se poprvé postavil před kamery seriálu Ulice. V tu chvíli on ani jeho rodina netušili, jak moc mu tento krok změní život. Roli Františka z Ulice už mu zřejmě nikdy nikdo neodpáře. Matyáš ale nelituje. Rok 2019 bude zlomový pro oba, pro Františka i Matyáše!

Seriál Ulice: Chat s představitelem Jirky Hložánka Ondřejem Havlem
aktualizováno 09.01.

Chat s Jirkou Hložánkem: Další slečna na obzoru?!

Jirka by rád získal Šárku nazpět, jenže pro tu je rozchod definitivní, protože miluje Martina. Jak to s nimi bude dál? Dozví se Jirka o Martinovi a Šárce? A jak by se zachoval na Jirkově místě jeho představitel Ondřej Havel? Ve středu jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Eye: Bruno - Vánoce v Ulici
20.12.

Nejbizarnější vánoční dárek Jaroslava Blažka z Ulice: Tahle kniha byla opravdu mimo!

Jarda Blažek alias Bruno slaví Vánoce hned nadvakrát. Nejdříve si předává dárky s nejbližší rodinou během tradičního Štědrého dne a potom se během svátků každoročně setkává se všemi příbuznými. Setkání to není ale jen tak ledajaké. V čem je speciální?

Rostislav Novák
aktualizováno 27.11.

Představitel Luboše Marečka si nechal umělecky zkrášlit tělo: Ukázal tetování přes celý trup! VIDEO

Rostislav Novák starší, představitel Luboše Marečka ze seriálu Ulice, v rozhovoru prozradil, jakým směrem se jeho postava vydá. Co ji čeká? A jaké tetování zdobí tělo populárního herce?

Seriál Ulice: Chat s představitelkou Karly Taubrové Markétou Stehlíkovou
aktualizováno 21.11.

Chat s představitelkou Karly Taubrové: Drama s Ctiborem odnesu psychicky i fyzicky...

Karle půjde už brzy o život. Jak fatální následky bude mít drsný střet se Ctiborem? Jak je to s jejím těhotenstvím? A jak Karlu vnímá její představitelka Markéta Stehlíková? Ve středu jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.