Seriál Ulice: Radek Mastný a Aleš Vašečka chystají vánoční překvapení
24.12.

(NE)POVEDENÁ VÁNOČNÍ KLAPKA z Ulice: Na co je i Mastný krátký?

Radek Mastný je zvyklý mít nad vším kontrolu a poslední slovo. Před rokem ale tvrdě narazil, a to dokonce o Vánocích. Co se stalo? Kdo se proti němu spikl? Podívejte se na kuriózní vánoční zkaženou klapku s Ulice.

Aneta Krejčíková
29.10.

Nejnáročnější natáčení pro štáb? Aneta Krejčíková prozradila, kdy bylo na place Ulice nejvíce veselo

Aneta Krejčíková patří neodmyslitelně k seriálu Ulice už od úplného začátku. Nyní se však naplno věnuje mateřským povinnostem, a tak se na čas musela se seriálem rozloučit. Jak se jí žilo 13 let s postavou Gábiny?

Seriál Ulice: Co prozradila Aneta Krejčíková o svém návratu do Ulice?
23.10.

ODTAJNĚNO! Kdy a za jakých okolností se Gábina vrátí do Ulice?

Gábina se dnes loučí s Ulicí i se svými blízkými, zítra odjíždí do Berlína, kde ji čeká nový začátek. Nastálo tam ale nezůstane. Jak to s ní bude dál? Kdy ji zase uvidíme v Ulici? A jak si její představitelka Aneta Krejčíková užívá své mateřství? To vše a ještě mnohem víc prozradila na chatu.

Gábina Pumrová - loučení - 6
aktualizováno 23.10.

Aneta Krejčíková prozrazuje: Kdo z Ulice jí bude nejvíce chybět?

Z nejznámější ulice Česka se stěhuje jedna z nejoblíbenějších postav, krejčová Gábina Pumrová. O osudu postavy rozhodla sama její představitelka Aneta Krejčíková, když tvůrcům zkraje letošního roku oznámila krásnou novinu o svém těhotenství.

Aneta Krejčíková - 1
23.10.

VIDEO: Jak se loučila s Ulicí Aneta Krejčíková?

Gábina se dnes loučí se svými blízkými. V den, kdy se rozlučka s Gábinou natáčela, se s Ulicí loučila i Aneta Krejčíková, jež Gábinu hraje. Bylo to pro ni stejně těžké jako pro Gábinu, možná ještě těžší. Co přiznala? A co vám vzkazuje? Podívejte se na video natočené speciálně pro vás.

Seriál Ulice: Chat s představitelkou Gábiny Pumrové Anetou Krejčíkovou
aktualizováno 22.10.

Chat s Gábinou Pumrovou: Na jaře jsem zpět!

Gábina se na čas stěhuje do Berlína. Čeká ji nový začátek, spousta zkušeností, ale i odloučení od syna, kterého uvidí jen o víkendech. Jaké bude loučení? Co je pro ni nejdůležitější? A jak Gábinino rozhodnutí vnímá její představitelka Aneta Krejčíková? V pondělí jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Gábina a Šíma
20.10.

VIDEO: Příběh Gábiny vrcholí! Jak prožívali loučení Aneta Krejčíková a Jakub Krause?

Gábina se rozhodla pro nový začátek v Berlíně, daleko od Aleše. Zpočátku se zdálo, že odjede i se Šímou, ten ale nakonec zůstává. Co je čeká ještě do Gábinina odjezdu? A jaké bylo loučení pro jejich představitele? Podívejte se.

Seriál Ulice: Aneta Krejčíková se synem
aktualizováno 19.09.

Aneta Krejčíková ukázala svého syna a promluvila o mateřství

Gábina nyní prožívá jedny z nejhorších chvil ve svém životě. Její představitelka Aneta Krejčíková paradoxně ty nejkrásnější. Užívá si první týdny mateřství. S čím se svěřila svému prvorozenému synovi? Úžasné vyznání sympatické herečky najdete v článku.

Seriál Ulice: Aneta Krejčíková se synem
19.09.

Aneta Krejčíková se synem

Aneta Krejčíková se synem

Seriál Ulice: Co čeká Gábinu a její blízké?
13.09.

VIDEO: Jaké následky bude mít drama u Aleše?

Gábina, Šíma i Hynek mají co dělat, aby vstřebali dramatické události, ke kterým došlo u Aleše. Ty se samozřejmě neobejdou bez následků, jež jim změní život. Co je čeká? To se dozvíte z tohoto videa…

Seriál Ulice: Aleš udělá Gábině peklo ze života...
10.09.

VIDEO: Aleš udělá Gábině peklo ze života! Kam až zajde?

Aleš stále věří, že se s Gábinou k sobě vrátí, že ji přesvědčí o tom, že on je pro ni ten pravý. Místo toho ale udělá už brzy pravý opak. Postará se jí o hodně krušné chvilky, které se neobejdou bez následků…

Seriál Ulice: Aneta Krejčíková jako Gábina Pumrová
06.09.

Čerstvá maminka Aneta Krejčíková prolomila mlčení! Co prozradila?

Včera jsme vás informovali, že představitelka Gábiny Aneta Krejčíková se stala minulý týden maminkou. Poslali jste jí tolik úžasných gratulací, že jí to nedalo a zareagovala na ně. Jak? Co odhalila ze svého soukromí?