Seriál Ulice: Chat s představitelem Martina Maléře Tomášem Dastlíkem
aktualizováno 19.03.

Chat s Martinem Maléřem: Praskne to!

Martin podlehl svým citům a má poměr se Šárkou. Jak to s nimi bude dál? Jak dlouho dokáže vést dvojí život? A co si o tom myslí představitel Martina Tomáš Dastlík? V úterý jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Chat s představitelem Petra Kaštana Antonínem Procházkou
aktualizováno 05.03.

Chat s Petrem Kaštanem: Na MDŽ vás zase pobavím!

Anča se Petra tak snadno nezbaví, jak si představovala. Dokonce ani po vyhození z jejího bytu to Petr nevzdá. Co udělá? Jak to s nimi bude dál? A co si o Petrovi myslí jeho představitel Antonín Procházka? V úterý jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Chat s představitelkou Zuzany Hrubé Šárkou Ullrichovou
aktualizováno 08.02.

Chat se Zuzanou Hrubou: Franta ještě dostane lekce od života!

Zuzana si dělá o Frantu čím dál větší starosti. Ještě nikdy na tom nebyl tak mizerně jako právě teď. A bohužel se to podepíše i na jeho vztahu s mámou. Co je pro Zuzanu nejhorší? A jak to vnímá její představitelka Šárka Ullrichová? V pátek jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Chat s představitelem Tomáše Jordána Petrem Vackem
aktualizováno 28.01.

Chat s Tomášem Jordánem: Matějovi hrozí kriminál!

Tomáš Jordán se nyní snaží být oporou Matějovi, který si právě prochází hodně těžkou zkouškou. Co je čeká? Co si o Tomášově přístupu myslí jeho představitel Petr Vacek? Jak by se na Tomášově místě zachoval on? V pondělí jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Chat s představitelem Franty Hrubého Matyášem Valentou
aktualizováno 25.01.

Chat s Frantou Hrubým: Vyzkouším různé možnosti, jak na Skyler zapomenout...

Franta se v tom plácá čím dál víc. Dělá věci, jež dříve odsuzoval, ztrpčuje život svým blízkým, kteří o něj mají starost. Co ho ještě čeká? Kam až zajde? A co si o tom myslí jeho představitel Matyáš Valenta? V pátek jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Chat s představitelem Jirky Hložánka Ondřejem Havlem
aktualizováno 09.01.

Chat s Jirkou Hložánkem: Další slečna na obzoru?!

Jirka by rád získal Šárku nazpět, jenže pro tu je rozchod definitivní, protože miluje Martina. Jak to s nimi bude dál? Dozví se Jirka o Martinovi a Šárce? A jak by se zachoval na Jirkově místě jeho představitel Ondřej Havel? Ve středu jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Chat s představitelkou Karly Taubrové Markétou Stehlíkovou
aktualizováno 21.11.

Chat s představitelkou Karly Taubrové: Drama s Ctiborem odnesu psychicky i fyzicky...

Karle půjde už brzy o život. Jak fatální následky bude mít drsný střet se Ctiborem? Jak je to s jejím těhotenstvím? A jak Karlu vnímá její představitelka Markéta Stehlíková? Ve středu jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Chat s představitelem Ctibora Janem Maléřem
aktualizováno 12.11.

Chat se Ctiborem: Ještě se vybarvím!

Ctibora docela rozhodilo, že se dostal do hledáčku policie v souvislosti s vyšetřováním útoků na bezdomovce. Jak to s ním bude dál? Jak se to podepíše na vzájemných vztazích? A co si o Ctiborovi myslí jeho představitel Jan Maléř? V pondělí jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Chat s představitelem Pavla Pelce Janem Řezníčkem
aktualizováno 07.11.

Chat s Pavlem Pelcem: Vendula začne opět žárlit na Kamilu. A možná ne bezdůvodně...

Pavla hodně ranilo, když zjistil, že Vendula odlétá do Egypta s Máriem. Následky na sebe nenechají dlouho čekat. Místo usmíření přijde další zemětřesení. Ustojí to jejich vztah? Jak to s nimi bude dál? A co by Pavlovi doporučil jeho představitel Jan Řezníček? Ve středu jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Chat s představitelkou Šárky Pospíšilové Malvínou Pachlovou
aktualizováno 02.11.

Chat se Šárkou Pospíšilovou: S Martinem k něčemu určitě dojde...

Mezi Šárkou a Martinem to zase zajiskřilo. Táhne je to k sobě, i když oba mají partnery. Odolají, nebo podlehnou svým citům? Jak to s nimi bude dál? A co si o tom myslí představitelka Šárky Malvína Pachlová? V pátek jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Chat s kreativním producentem Ulice Matějem Podzimkem
aktualizováno 25.10.

Chat s kreativním producentem Ulice Matějem Podzimkem: Čekají nás velké návraty i překvapivé těhotenství

V Ulici došlo v posledních dnech k několika zásadním zvratům, jež poznamenaly životy jejích obyvatel. Co je čeká dál? Komu osud připraví další těžké zkoušky a s kým se naopak pobavíte? Ve čtvrtek jste probírali na chatu vše, co vás o Ulici zajímá, s jejím kreativním producentem Matějem Podzimkem.

Seriál Ulice: Chat s představitelkou Gábiny Pumrové Anetou Krejčíkovou
aktualizováno 22.10.

Chat s Gábinou Pumrovou: Na jaře jsem zpět!

Gábina se na čas stěhuje do Berlína. Čeká ji nový začátek, spousta zkušeností, ale i odloučení od syna, kterého uvidí jen o víkendech. Jaké bude loučení? Co je pro ni nejdůležitější? A jak Gábinino rozhodnutí vnímá její představitelka Aneta Krejčíková? V pondělí jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.