Seriál Ulice: Franta má další průšvih
19.03.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Další Frantův průšvih: Co je už příliš?

Franta seká průšvihy jak na běžícím pásu. Tentokrát to už ale přežene natolik, že dojde trpělivost také Anče, která pro něj měla největší pochopení. Proč i jí povolí nervy? Co jí Franta provede? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Franta dostane další kapky od Bedřicha
19.03.

UKÁZKA z úterní Ulice: Bedřich se neovládne: Jak to od něj Franta schytá?

Bedřich sice přes noc vychladl, ale jen co znovu stane Frantovi tváří v tvář, opět neudrží nervy na uzdě. Čím ho Franta namíchne? A jak na to zareagují Anča a Zuzana? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Bedřich se strachuje o Ladin život
18.03.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Lada v ohrožení života kvůli Frantovi!

Franta se po podpásovkách od Skyler chová tak, že Bedřich má co dělat, aby mu jednu nevrazil. Teď se kvůli Frantovi ocitne v ohrožení života dokonce i Lada. Co se stane? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Anča a Zuzana chtějí znát pravdu o pekařství...
15.03.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Krutá pravda o pekařství: Jak zlé to s ním je?

Vilma Nyklová najednou vidí všechno černě. Lumír se ji snaží povzbudit, ale už za pár dní začne bohužel docházet na její slova. Jak zle na tom pekařství bude? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Frantu zasáhne další jobovka
15.03.

UKÁZKA z páteční Ulice: Další rána od Skyler: Co je pro Frantu obrovská podpásovka?

Jen co se Franta trochu vzpamatuje z jobovek, jež ho srazily do kolen, přiletí další, která s ním znovu pořádně zamává. Zase se týká Skyler a jeho syna. A také tentokrát to je rána přímo do Frantova srdce. Co mu Skyler provede? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co je na Bedřicha docela silná káva?
27.02.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Dusno před bouří: Jak kapky dostává Bedřich?

Bedřichovi pomalu dochází trpělivost s Frantou. Na jednu stranu pro něj má pochopení, ovšem Franta to v poslední době už hodně přehání. Jak to nyní chodí u nich doma? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co předchází Petrovu kolapsu?
19.02.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Drsná hádka a Petrův kolaps: Co se stane?

Anča si myslela, že se Petr může změnit, už brzy jí ale samotný Petr vyvede z omylu svým chováním. Anča si to samozřejmě nenechá líbit, a tak to mezi nimi zase pořádně zabouří. Co předchází Petrovu kolapsu? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Petr pije krev Bedřichovi
18.02.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Petr na zabití: Proč pije krev Bedřichovi?

Bedřich respektuje, že Petr je Ančin nový partner, ale moc ho nemusí. A ví proč. Právě Petr mu teď totiž slušně zabrnká na nervy. Čím ho vytočí? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Franta dostane nakládačku
18.02.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Nakládačka Frantovi: Co už pořádně přežene?

Franta si nedá pokoj. Hraje si na velkého frajera, balí holku, která je zadaná, dokonce se pustí i do jejího přítele. Ten si to ale nenechá líbit a udělá si z něj boxovací pytel. Jakou mu dá lekci? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jaká hrozba se vznáší nad pekařstvím?
12.02.

UKÁZKA z úterní Ulice: Další hrozba pro pekařství: Jak zlé to je tentokrát?

Jen co se Nyklovi jakžtakž vzpamatovali z první kontroly a jejích následků, začne se nad pekařstvím vznášet další hrozba – nová kontrola, jejíž výsledek by se na pekařství mohl podepsat ještě mnohem hůř. Kdo si na podnik Nyklových došlápne tentokrát? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jak si Ema podá Frantu?
11.02.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Ema se s Frantou nepáře: Jak ho srovná do latě?

Ema nehodlá jednat s Frantou v rukavičkách. Má ho plné zuby, štve ji, jak se teď chová. A je to právě ona, kdo se do něj nyní docela ostře pustí, aby se konečně vzpamatoval. Jak to od ní Franta schytá? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jakou lekci dostane Franta?
08.02.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Jakou drsnou lekci dostane Franta?

Franta si zahrává a koleduje čím dál víc. Už brzy se mu ale všechno vymkne z rukou a pěkně tvrdě narazí. Co se stane? Čím šokuje Bedřicha a Jindru? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.