Seriál Ulice: Franta má další průšvih
19.03.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Další Frantův průšvih: Co je už příliš?

Franta seká průšvihy jak na běžícím pásu. Tentokrát to už ale přežene natolik, že dojde trpělivost také Anče, která pro něj měla největší pochopení. Proč i jí povolí nervy? Co jí Franta provede? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Franta dostane další kapky od Bedřicha
19.03.

UKÁZKA z úterní Ulice: Bedřich se neovládne: Jak to od něj Franta schytá?

Bedřich sice přes noc vychladl, ale jen co znovu stane Frantovi tváří v tvář, opět neudrží nervy na uzdě. Čím ho Franta namíchne? A jak na to zareagují Anča a Zuzana? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Bedřich se strachuje o Ladin život
18.03.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Lada v ohrožení života kvůli Frantovi!

Franta se po podpásovkách od Skyler chová tak, že Bedřich má co dělat, aby mu jednu nevrazil. Teď se kvůli Frantovi ocitne v ohrožení života dokonce i Lada. Co se stane? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Frantu zasáhne další jobovka
15.03.

UKÁZKA z páteční Ulice: Další rána od Skyler: Co je pro Frantu obrovská podpásovka?

Jen co se Franta trochu vzpamatuje z jobovek, jež ho srazily do kolen, přiletí další, která s ním znovu pořádně zamává. Zase se týká Skyler a jeho syna. A také tentokrát to je rána přímo do Frantova srdce. Co mu Skyler provede? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co Franta od holky neskousne?
01.03.

UKÁZKA z páteční Ulice: Drsný rozchod: Co Franta neskousne?

Franta už nějaký čas randí s Anežkou, ale zamilovaný do ní není. Teď ji navíc docela drsně setře kvůli jejímu chování, jímž mu připomene zradu Skyler. Co mu Anežka provede? Co je na Frantu už moc? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co Frantu hodně bolestivě zasáhne?
28.02.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Podpásovka pro Frantu: Co ho znovu srazí na dno?

Franta se stále nedokáže vzpamatovat ze zrady Skyler a ztráty syna. Je to bolestivá rána, která se dosud nezahojila a kterou právě Skyler nyní znovu otevře. Co Frantovi provede? Čím ho znovu zasáhne do toho nejcitlivějšího místa? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Petr zkolabuje během hádky s Ančou
28.02.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Anča a Petr: Kolaps během drsné hádky. Jak zlé to je?

Petrovi jeho proměna moc dlouho nevydržela. Opět ukáže svou pravou, sobeckou tvář. A když si to Anča nenechá líbit, strhne se hádka, kterou náhle ukončí Petrův kolaps. Co se stane? Jak vážné to je? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co je na Bedřicha docela silná káva?
27.02.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Dusno před bouří: Jak kapky dostává Bedřich?

Bedřichovi pomalu dochází trpělivost s Frantou. Na jednu stranu pro něj má pochopení, ovšem Franta to v poslední době už hodně přehání. Jak to nyní chodí u nich doma? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co předchází Petrovu kolapsu?
19.02.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Drsná hádka a Petrův kolaps: Co se stane?

Anča si myslela, že se Petr může změnit, už brzy jí ale samotný Petr vyvede z omylu svým chováním. Anča si to samozřejmě nenechá líbit, a tak to mezi nimi zase pořádně zabouří. Co předchází Petrovu kolapsu? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Serál Ulice: Co Franta už hodně přežene?
19.02.

UKÁZKA z úterní Ulice: Franta překračuje všechny meze: Co je už hodně přes čáru?

Franta to v poslední době již opravdu přehání. Jako by neměl žádné zábrany a bylo mu všechno ukradené. Teď ale nečekaně tvrdě narazí. Jak a proč s ním Tony vyběhne? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Petr pije krev Bedřichovi
18.02.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Petr na zabití: Proč pije krev Bedřichovi?

Bedřich respektuje, že Petr je Ančin nový partner, ale moc ho nemusí. A ví proč. Právě Petr mu teď totiž slušně zabrnká na nervy. Čím ho vytočí? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Franta dostane nakládačku
18.02.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Nakládačka Frantovi: Co už pořádně přežene?

Franta si nedá pokoj. Hraje si na velkého frajera, balí holku, která je zadaná, dokonce se pustí i do jejího přítele. Ten si to ale nenechá líbit a udělá si z něj boxovací pytel. Jakou mu dá lekci? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.