Seriál Ulice: Jak moc riskuje nevěrný Martin?
20.03.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Nevěrný Martin si zahrává… Jak moc riskuje?

Martin si nemůže pomoct. Do Šárky je tak zamilovaný, že si ani neuvědomuje, jak moc kvůli ní riskuje. Co by se mu mohlo pořádně vymstít? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Martinovo přiznání překvapí Šárku
20.03.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Martin v koncích: Co přizná Šárce?

Dvojí život a city k Šárce začínají Martinovi přerůstat přes hlavu. Včerejšek jím natolik otřásl, že se to neobejde bez následků. Čím Martin překvapí Šárku? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Ota se pustí do Magdy kvůli Filipovi
19.03.

UKÁZKA z úterní Ulice: Ostrá hádka kvůli Filipovi: Co je přes čáru?

Ve škole pořádně zhoustne atmosféra kvůli Filipovi, jenž má další průšvih. Na rozdíl od Oty se s ním Magda nepáře, což se neobejde bez následků. Co Ota neskousne? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Nevěrný Martin se dopustí velké chyby
19.03.

UKÁZKA z úterní Ulice: Krůček od prozrazení: Co nevěrný Martin neodhadne?

Martin riskuje čím dál víc kvůli Šárce. Teď ale udělá velkou chybu, když si s ní začne dopisovat večer doma. Co se mu vymstí? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co je na Martinovi podezřelé?
18.03.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Dvojí život nevěrného Martina: Čím je podezřelý?

Martinovo špatné svědomí a jeho dvojí život se čím dál více začínají podepisovat i na jeho chování. Změnil se, je jiný, než býval. Kdo si toho všimne? Čím Martin překvapí? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co Filip už hodně přežene?
08.03.

UKÁZKA z páteční Ulice: Další průšvih: Co Filip vyvede?

Filip jde v poslední době z průšvihu do průšvihu. Chová se jako mistr světa, doma brnká na nervy rodičům, ve škole učitelům. Co už hodně přežene? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co Filip pořádně přežene?
27.02.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Další Filipův průšvih: Čím překročí všechny meze?

Filip si zahrává už docela dlouho doma i ve škole. Neustále zkouší, co si ještě může dovolit. Již brzy to ale opravdu přežene. A rozhodně to nezůstane bez následků. Co vyvede? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Filip dostane lekci od Oty
27.02.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Filip to schytá! Jak si s ním vyřídí účty Ota?

Filip si ve škole hraje na mistra světa, teď ale právě tam dostane pořádně na frak od Oty. Ten se s ním nepáře a vychutná si ho nejen u tabule, ale vzápětí i při vyučování. Z čeho je Filip na infarkt? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Filipova partička udělá boudu na Otu
14.02.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Bouda na Otu: Co mu Filipova partička provede?

Kluci válčí s Otou od chvíle, kdy se dozvěděli, jaké známky od něj dostanou na vysvědčení. Místo aby se začali učit, využijí první příležitosti k tomu, aby mu dali menší lekci. Co udělají? A jak na to zareaguje Ota? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jakou lekci dá Magda Filipovi a Jakubovi?
12.02.

UKÁZKA z úterní Ulice: Filip a Jakub tvrdě narazí: Jak se s nimi vypořádá Magda?

Filip a Jakub školu docela flákají a jen čekají, co jim u kantorů projde. Teď si otestují Magdu, jestli jim zbaští jejich historky stejně jako Ota. Ovšem ta je jiného ražení. A hned taky kluky odkáže do patřičných mezí. Jakou jim dá lekci? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jak oslaví Martin a Veronika jednadvacáté výročí svatby? - 6
07.02.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Oslava výročí svatby Maléřových: Co s Martinem zamává?

Rozina a Marcela připraví pro Martina a Veroniku velké překvapení přímo na jednadvacáté výročí jejich svatby. Zatímco Veroniku tím dojmou k slzám, v Martinovi by se krve nedořezal. Proč? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Magda srovná třídu do latě...
04.02.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Smích je rychle přejde: Jak Magda srovná studenty do latě?

Ve Filipově třídě se hned po víkendu objeví dva nováčci – Blančina dcera Kristýna a vzápětí po ní Magda. Jak je studenti přijmou? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.