Seriál Ulice: Franta má další průšvih
19.03.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Další Frantův průšvih: Co je už příliš?

Franta seká průšvihy jak na běžícím pásu. Tentokrát to už ale přežene natolik, že dojde trpělivost také Anče, která pro něj měla největší pochopení. Proč i jí povolí nervy? Co jí Franta provede? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Frantu zasáhne další jobovka
15.03.

UKÁZKA z páteční Ulice: Další rána od Skyler: Co je pro Frantu obrovská podpásovka?

Jen co se Franta trochu vzpamatuje z jobovek, jež ho srazily do kolen, přiletí další, která s ním znovu pořádně zamává. Zase se týká Skyler a jeho syna. A také tentokrát to je rána přímo do Frantova srdce. Co mu Skyler provede? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co Franta od holky neskousne?
01.03.

UKÁZKA z páteční Ulice: Drsný rozchod: Co Franta neskousne?

Franta už nějaký čas randí s Anežkou, ale zamilovaný do ní není. Teď ji navíc docela drsně setře kvůli jejímu chování, jímž mu připomene zradu Skyler. Co mu Anežka provede? Co je na Frantu už moc? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co Frantu hodně bolestivě zasáhne?
28.02.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Podpásovka pro Frantu: Co ho znovu srazí na dno?

Franta se stále nedokáže vzpamatovat ze zrady Skyler a ztráty syna. Je to bolestivá rána, která se dosud nezahojila a kterou právě Skyler nyní znovu otevře. Co Frantovi provede? Čím ho znovu zasáhne do toho nejcitlivějšího místa? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co by se mohlo Frantovi vymstít?
15.02.

UKÁZKA z páteční Ulice: Franta si zahrává: Co by se mu mohlo vymstít?

Franta si nedá pokoj. Nic mu není cizí, chce si za každou cenu vyhnat Skyler z hlavy. Pije, kouří trávu, balí holky na počkání, seká dluhy. Čím si vyslouží jedno velké varovní? Na co by mohl doplatit? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Franta dostane nakládačku
11.02.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Nakládačka Frantovi: Co se mu vymstí?

Franta si o to koleduje již docela dlouho. Jeho blízkým s ním dochází trpělivost, vidí, jak to s ním jde z kopce, jak se ničí. Teď Franta na své chování tvrdě doplatí. Proč dostane nakládačku? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Seriál Ulice: Jakou lekci dostane Franta?
08.02.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Jakou drsnou lekci dostane Franta?

Franta si zahrává a koleduje čím dál víc. Už brzy se mu ale všechno vymkne z rukou a pěkně tvrdě narazí. Co se stane? Čím šokuje Bedřicha a Jindru? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co je u Franty už hodně přes čáru?
08.02.

UKÁZKA z páteční Ulice: Franta překračuje všechny meze: Drogy?!

Franta se v tom plácá čím dál víc. Chce za každou cenu zapomenout na Skyler, nic mu není cizí, jen aby si ji vyhnal z hlavy. Co je u něj už hodně přes čáru? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Před čím Franta varuje Emu?
07.02.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Franta a Ema otevřeně o svých láskách: Co si přiznají?

Franta a Ema se k sobě stále chovají jako sourozenci, kterým na sobě hodně záleží. Ema se nyní snaží Frantu podpořit, ten jí dá na oplátku dobré rady života. Jaké? Jak to má Ema s kluky? A jak Franta se Skyler? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co u Franty zavání velkým malérem?
31.01.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Šokující odhalení: V čem Franta lítá?

Franta od poslední jobovky od Skyler vyvádí jako utržený ze řetězu. Dělá všechno možné, jen aby na Skyler zapomněl. Co je už hodně přes čáru? Co zavání pořádným malérem? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Seriál Ulice: Jaký trapas se stane Frantově holce?
31.01.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Kruté vystřízlivění: Jaký trapas se stane Frantově holce?

V noci byli Franta a jeho nová holka pořádně rozjetí. Ovšem ty následky… Čeká je docela krušné ráno a Hedvika navíc zažije pořádný trapas s Jindrou a Bedřichem. Co se stane? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co dorazí zničného Frantu?
30.01.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Další krutá ťafka od Skyler: Co Frantu pořádně rozzuří?

Jen co se zdálo, že se Franta trochu srovnal a jakžtakž vyrovnal se zradou Skyler, přijde další rána, která je na něj už moc. Skyler udělá něco, co mu vezme poslední zbytek naděje na domluvu. Čím ho neskutečně vytočí? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.