Seriál Ulice: Jak se do sebe pustí Katarína a Matěj?
včera 21:16

UKÁZKA z úterní Ulice: Matěj vs. Katarína: Jak si vyřídí účty?

Jen co se Katarína dozví o tátově snaze o mimosoudní vyrovnání s Matějem, opět uvidí rudě. To tam je příměří s Matějem, Katarína si ho zajde hned podat. Jak to od ní schytá? A jak na to zareaguje? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Katarína už nemůže dál...
včera 12:10

UKÁZKA z pondělní Ulice: Katarína na dně. Proč se sesype?

Vyčerpaná Katarína mele z posledního. Celou dobu byla odhodlaná pradlenku udržet, teď ale tátu překvapí přiznáním, že už nemůže dál. Co se stane? Proč se zhroutí? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co Matěj přizná Eddiemu?
aktualizováno včera 17:11

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z Ulice: Ája se bude divit. Co Matěj přizná?

Matěj je s Ájou od svého návratu do Čech, ale tenhle vztah nebere nijak fatálně. Lákají ho výzvy, i co se holek týče. Která je ta největší? S čím se Matěj svěří Eddiemu? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jak Ája manipuluje Matějem?
22.03.

UKÁZKA z páteční Ulice: Jak Ája manipuluje Matějem?

Ája pracuje cílevědomě na svém projektu – na Matějovi. Dělá vše pro to, aby ho k sobě připoutala, protože přesně zapadá do jejích plánů. Jak si ho povodí tentokrát? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co zasáhne Katarínu?
22.03.

UKÁZKA z páteční Ulice: Špatné zprávy pro Katarínu: Co se dozví?

Na Katarínu se to stále valí ze všech stran. Jen co se trochu oklepe, přiletí další jobovka, která ji opět srazí do kolen. Co to je tentokrát? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: K jakému posunu dojde mezi Matějem a Katarínou?
12.03.

UKÁZKA z úterní Ulice: Další posun s Katarínou: Co pro Matěje hodně znamená?

Mezi Matějem a Katarínou je to den ode dne lepší. Teď se dokonce stane něco, v co Matěj ještě před dva týdny ani nedoufal. Co? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jak se pro Katarínu obětuje Matěj?
11.03.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Oběť pro Katarínu: Jak ji Matěj zachrání?

Matěj se snaží ze všech sil pomáhat Kataríně, aby udržela provoz pradlenky. Tentokrát pro ni udělá něco, co by udělal jen málokterý muž, něco, čím ji hodně překvapí. Co? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co Matěj udělá pro Katarínu?
27.02.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Nečekaná záchrana: Co Matěj udělá pro Katarínu?

Katarína zatvrzele odmítá Matějovu pomoc, protože mu prostě nevěří. Ten ale nyní nečekaně zaboduje, když Kataríně pomůže v dost svízelné situaci. Jak velký trn z paty jí vytrhne? A co to udělá s jejich vzájemným vztahem? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Proč Katarína odmítá Matějovu pomoc?
26.02.

UKÁZKA z úterní Ulice: Katarína otevřeně o Matějovi: Čím zaskočí Vlaďku?

Hrdá Katarína i nadále odmítá jakoukoliv pomoc ze strany Matěje, přestože by se jí nyní opravdu hodně hodila. Proč to dělá? Vlaďku svým argumentem docela překvapí, protože se na to dosud nikdo nepodíval jejíma očima. Jak to vnímá? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Vlaďka dá kapky Matějovi
18.02.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Kapky pro Matěje: Jak ho podusí Vlaďka?

Matěj má obrovské výčitky svědomí kvůli bouračce, byť ji tak úplně nezavinil. Teď si ho kvůli tomu podá Vlaďka. A rozhodně ho nešetří. Co se Matěje hodně nemile dotkne? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Matěj znovu namíchne Katarínu
15.02.

UKÁZKA z páteční Ulice: Střet Matěje a Kataríny: Co Katarína hned tak nevydýchá?

Matěj by rád pomohl Benešovým, aby alespoň nějak odčinil, co způsobil. Jenže Katarínu každý jeho pokus jen rozčílí. Čím ji Matěj namíchne tentokrát? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Matěj se postará Eddiemu o perné chvilky
14.02.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Spiklenci Matěj a Eddie v akci: Pomoc za všechny prachy?

Matěj by rád pomohl Kataríně, aby se jí podařilo udržet pradlenku v chodu. Když to nevyšlo s penězi, vymyslí nový plán, do kterého zapojí i Eddieho. S jakým výsledkem? Proč se kvůli Tomu Eddie docela zapotí? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.