Seriál Ulice: Jak si padnou do noty Petr a Věrka?
22.03.

UKÁZKA z páteční Ulice: Jak si padnou do noty Věrka a Petr?

Věrka se překonává. Natruc Lubošovi se zúčastní seznamky a překvapivě kápne na spřízněnou duši. S Petrem okamžitě najdou společnou řeč. Jaké je jejich seznámení? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co je pro Natálii pořádná podpásovka?
08.03.

UKÁZKA z páteční Ulice: Ťafka pro Natálii: S čím nepočítala?

Natálie sice dala své telefonní číslo Jirkovi Hermanovi, zájem má ale o někoho jiného – o Máru. Dělá si docela velké naděje, aniž by tušila, jak se věci doopravdy mají. Jak se dozví pravdu? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Petr znovu na lovu
08.03.

UKÁZKA z páteční Ulice: Petr na lovu! Na koho má spadeno?

Anča se s Petrem vypořádala docela drsně. Jeho ego sice utrpělo, ovšem Petr se nevzdává. Jen co se trochu oklepe, vyrazí na lov. Jak si povede? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak spolu pokročili Jirka a Natálie?
aktualizováno 07.03.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Jirka otevřeně o Natálii! Jak na tom spolu jsou?

Márovi to nedá. Jen co se potká s Jirkou Hermanem, hned se ho zeptá na Natálii, která mu před pár dny padla do oka při seznamce. Jak spolu od té doby pokročili? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co je pro Natálii velkým zklamáním?
22.02.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Karla trnem v oku Natálii: Co se stane?

Natálie sice přišla na seznamku, ale k velké smůle Jirky Hermana má zájem jen o jediného – o Máru. Dělá si u něj docela naděje, jenže už brzy ji čeká kruté zklamání. Jak se dozví o Karle? A co to s ní udělá? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jakou šanci má u Máry Natálie?
22.02.

UKÁZKA z páteční Ulice: Mára a Natálie?!

Oslava se protáhne, Natálie po Márovi evidentně jede. Tonymu, jenž je na rozdíl od Máry naprosto střízlivý, je naprosto jasné, oč jí jde. A jak to vnímá samotný Mára? Jakou šanci u něj má Natálie? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co se děje s Karlou?
21.02.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Strach o Karlu: Co pořádně vyděsí Máru i Bruna?

Márovi a Brunovi se během chvilky změní pohodový den v pořádné nervy. Stačí jedna krátká zpráva od Karly, aby si o ni oba dva začali dělat velké starosti. Co je tak vystraší? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Serál Ulice: Co Franta už hodně přežene?
19.02.

UKÁZKA z úterní Ulice: Franta překračuje všechny meze: Co je už hodně přes čáru?

Franta to v poslední době již opravdu přehání. Jako by neměl žádné zábrany a bylo mu všechno ukradené. Teď ale nečekaně tvrdě narazí. Jak a proč s ním Tony vyběhne? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co by se mohlo Frantovi vymstít?
15.02.

UKÁZKA z páteční Ulice: Franta si zahrává: Co by se mu mohlo vymstít?

Franta si nedá pokoj. Nic mu není cizí, chce si za každou cenu vyhnat Skyler z hlavy. Pije, kouří trávu, balí holky na počkání, seká dluhy. Čím si vyslouží jedno velké varovní? Na co by mohl doplatit? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co Karla neustojí?
14.02.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Rána pro Karlu: Co ji hodně zasáhne právě na Valentýna?

Karla doufala, že o svého parťáka tak úplně nepřijde, i když se nechala přeřadit na jiné oddělení. Jenže Jirka to má asi jinak. Nové případy s ní už neprobírá, teď navíc přijde další ťafka. Jaká? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak Rozina zachrání Bruna?
16.01.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Rozina zachraňuje Bruna: Co pro něj udělá?

Bruno se ocitne nečekaně v úzkých kvůli těhotné Dominice. Plány se mu sesypou jako domeček z karet, to, co složitě domlouval, je v ohrožení. Na poslední chvíli pro něj ale udělá Rozina něco, co by od ní ani v nejmenším nečekal. Jak ho zachrání? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Proč Tony váhá ohledně dítěte s Dominikou?
14.01.

CO NEBYLO V TV: Tony otevřeně o dítěti: Proč váhá?

Dominičino neplánované otěhotnění Tonyho pořádně vykolejilo. S něčím takovým vůbec nepočítal, není si jistý, zda by právě on dítě měl mít. Proč tolik váhá? Z čeho má největší obavy? To se dozvíte z této scény, která se do pondělního dílu Ulice už bohužel nevešla.