Seriál Ulice: Jak moc riskuje nevěrný Martin?
včera 19:00

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Nevěrný Martin si zahrává… Jak moc riskuje?

Martin si nemůže pomoct. Do Šárky je tak zamilovaný, že si ani neuvědomuje, jak moc kvůli ní riskuje. Co by se mu mohlo pořádně vymstít? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Martinovo přiznání překvapí Šárku
včera 11:32

UKÁZKA ze středeční Ulice: Martin v koncích: Co přizná Šárce?

Dvojí život a city k Šárce začínají Martinovi přerůstat přes hlavu. Včerejšek jím natolik otřásl, že se to neobejde bez následků. Čím Martin překvapí Šárku? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Nevěrný Martin se dopustí velké chyby
19.03.

UKÁZKA z úterní Ulice: Krůček od prozrazení: Co nevěrný Martin neodhadne?

Martin riskuje čím dál víc kvůli Šárce. Teď ale udělá velkou chybu, když si s ní začne dopisovat večer doma. Co se mu vymstí? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Chat s představitelem Martina Maléře Tomášem Dastlíkem
aktualizováno 19.03.

Chat s Martinem Maléřem: Praskne to!

Martin podlehl svým citům a má poměr se Šárkou. Jak to s nimi bude dál? Jak dlouho dokáže vést dvojí život? A co si o tom myslí představitel Martina Tomáš Dastlík? V úterý jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Co je na Martinovi podezřelé?
18.03.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Dvojí život nevěrného Martina: Čím je podezřelý?

Martinovo špatné svědomí a jeho dvojí život se čím dál více začínají podepisovat i na jeho chování. Změnil se, je jiný, než býval. Kdo si toho všimne? Čím Martin překvapí? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Na co není nevěrný Martin připraven?
18.03.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Nástrahy nevěry: Co Martina zarazí?

Zamilovaný Martin už s city k Šárce nebojuje. Má s ní poměr, jenže není z těch, kdo by dvojí život hravě zvládali. Na jaká úskalí nevěry není připraven? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Na jaká úskalí narazí nevěrný Martin?
08.03.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Úskalí nevěry: Co Martina nečekaně zasáhne?

Zamilovaný Martin podlehl svým citům vůči Šárce. Srdci už nedokáže neporučit, se Šárkou má poměr. Na nevěru ale není stavěný, a tak už brzy narazí na její první úskalí. Co se stane? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co Filip už hodně přežene?
08.03.

UKÁZKA z páteční Ulice: Další průšvih: Co Filip vyvede?

Filip jde v poslední době z průšvihu do průšvihu. Chová se jako mistr světa, doma brnká na nervy rodičům, ve škole učitelům. Co už hodně přežene? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jaký je zlomový okamžik mezi Martinem a Šárkou?
08.03.

UKÁZKA z páteční Ulice: Zlomový okamžik! Jak Martin podlehne svým citům k Šárce?

Šárčino dojemné vyznání včera s Martinem pořádně zamávalo. Miluje ji, se svými city už dlouho bojuje. Zdálo se, že úspěšně, že svému srdci poručí. To ho ale zradí. Jaká je ta rozhodující chvíle? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Martin a Šárka podlehnou svým citům - 1
07.03.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Otevřené vyznání lásky! Co Martina hodně zasáhne?

Šárka není Martinovi lhostejná, i když se jí vyhýbá. Teď za ní však zajde, aby jí byl oporou v těžkých chvílích. Vděčná a zamilovaná Šárka to ocení dojemným vyznáním. Jakým? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Čím Veronika šokuje Marcelu?
07.03.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Veronika a Lukáš přistiženi! Čím šokují Marcelu?

Marcela registruje už delší dobu, že to mezi Veronikou a Martinem není jako dřív. Teď nachytá Veroniku při něčem, co ji pořádně zaskočí. Při čem? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Martin a Šárka podlehnou svým citům - 3
06.03.

FOTKY: Lásce se neubrání… Jaký zvrat se stane mezi Šárkou a Martinem?

Martin se snaží Šárce vyhýbat, bojuje se svými city i výčitkami svědomí vůči Veronice, kterou právě se Šárkou podvedl. Už brzy Martin znovu podlehne své zamilovanosti. Co se stane? Fotky v naší fotogalerii vám napoví.