Seriál Ulice: Svatba Venduly a Pavla - 24
16.01.

VIDEO: Svatba Venduly a Pavla: Jak vstoupili do manželství?

Vendula a Pavel se konečně dočkali. I když se na samém začátku roku zdálo, že svatba je v nedohlednu, ti dva to vzali tentokrát hopem a pár dní od druhé žádosti o ruku se vzali. Jaká byla jejich svatba? Podívejte se na video.

Seriál Ulice: Svatba Venduly a Pavla - 10
16.01.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Šok před oltářem: Co Mastný provede Vendule, Pavlovi a svatebčanům?

Vendula a Pavel se konečně berou. Ovšem vstup do manželství jim nečekaně okoření starosta Radek Mastný, jenž si neodpustí naschvál Lumírovi. Jak si jeho a všechny Nyklovy vychutná přímo na svatbě Venduly a Pavla? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Svatba Venduly a Pavla - 25
16.01.

FOTKY: Svatba Venduly a Pavla: Romantika, nervy i pořádný odvaz

Vendula a Pavel se konečně berou. Druhou svatbu zorganizovali hodně narychlo a před babičkami tajili její termín, aby jim ji opět nepřekazily svou hašteřivostí a snahou trumfovat tu druhou. Jaká nakonec jejich veselka bude? Fotky v naší fotogalerii vám napoví.

Seriál Ulice: Svatba Venduly a Pavla - 5
16.01.

Svatba Venduly a Pavla

Svatba Venduly a Pavla

Seriál Ulice: Při čem nachytá Světlanu a Vendulu Vilma Nyklová?
14.01.

CO NEBYLO V TV: Malér na spadnutí: Co je divné Vilmě Nyklové?

Přípravy svatby Venduly a Pavla jsou v plném proudu, ale babičky o ní stále nemají ani tušení. Teď však Vendule i Světlaně právě kvůli svatbě docela zatrne. Co se stane? Jak to uhrají před Vilmou Nyklovou? To se dozvíte z této scény, která se do pondělního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Čím Lumír zaskočí Pavla a Vendulu ?
08.01.

UKÁZKA z úterní Ulice: Trable kvůli svatbě: Co Lumír doporučí Pavlovi a Vendule?

Vendula a Pavel se sice dohodli, že o svatbě nikomu neřeknou, záhy na to však změní názor. Jak na jejich novinku zareagují Lumír a Světlana? Čím Lumír docela zaskočí Vendulu? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Radek Mastný vyhrožuje Lumírovi...
07.01.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Nezastaví se před ničím… Čím Mastný vyhrožuje Lumírovi?

Radek Mastný už párkrát předvedl, jak ostré lokty umí mít a že se opravdu nezastaví před ničím, pokud mu o něco jde. Hned na začátku roku si došlápne na Lumíra, aby ho odkázal do náležitých mezí. Proč? Čím mu začne vyhrožovat? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Pavel a Vendula narazí na nečekané překážky přímo v den svatby
26.12.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Pavel a Vendula: Svatba s překážkami

Napoprvé to nevyšlo, napodruhé už Pavel s Vendulou u oltáře stanou. Ovšem ani tehdy ještě nemají vyhráno. Proč? Co se stane? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Na čem se dohodnou Pavel a Vendula?
06.12.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Tajní spiklenci: Na čem se dohodnou Pavel a Vendula?

Lepší mikulášskou nadílku si Pavel a Vendula snad ani nemohli přát. Konečně se usmířili, zase jsou spolu. Má to ale malý háček. Jaký? Na čem se ti dva domluví? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak se povedla mikulášská nadílka u Nyklových?
05.12.

VIDEO: Mikulášská show u Lumíra: Jak se letos předvedli Mikuláš, čert a anděl?

Je tu opět mikulášská nadílka! Ta letošní u Nyklových stojí opravdu za to. Výjimečná je hned v několika směrech. Anděl má raráška v těle, čert budí pořádnou hrůzu a Mikuláš ty dva přísně rovná do latě. Jak tato mikulášská show dopadne? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Proč si nechala Vilma Nyklová ujít Mikuláše u Lumíra a Světlany?
aktualizováno 05.12.

CO V TV NEUVIDÍTE: To je oběť! Proč si Vilma Nyklová nechala ujít Mikuláše u Lumíra?

Takové události, jako jsou oslavy v rodině, Vánoce, Velikonoce či Mikuláš, se obvykle bez Vilmy Nyklové neobejdou. Teď ale na mikulášské nadílce u Lumíra a Světlany chyběla. Proč? Jaký vážný důvod k tomu měla? To se dozvíte z této scény, která se do středečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Co si Nyklová vymyslí na Mária?
04.12.

UKÁZKA z úterní Ulice: Ďábelský plán Nyklové: Čím zaúkoluje Mária?

Vilma Nyklová už neví, co udělat, aby se Pavel a Vendula usmířili. Přestože se s Jarmilou Pelcovou snaží o sto šest, s jejich vnoučaty to zatím ani nehne. A tak Nyklovou napadne plán B. Co vymyslí? A jakou roli v tom má sehrát Mário? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.