Seriál Ulice: Jak táta osladí Jirkovi rande s Magdou?
11.03.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Jirka na mrtvici: Jak mu táta okoření rande s Magdou?

Miki vrátí Jirkovi jeho páteční úkol i s úroky. Pomsta je nadmíru sladká, neboť mu na rande s Magdou vyšle i jeho tátu, jenž je přeborníkem na nejrůznější trapasy. A nezklame ani tentokrát. Jak se začne rande ve třech vyvíjet? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co na sebe Miki prozradí?
28.02.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Ťafka pro Mikiho: Co na sebe nechtěně prozradí?

Miki má na Magdu zálusk od chvíle, kdy ji poprvé spatřil. Sázku s Jirkou bere jako hec, teď se mu však u Magdy vyloupne nečekaná konkurence, která s ním docela zamává. Proč? Co Miki zatím úspěšně tajil? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Čím Magda vykolejí Jirku a Mikiho?
27.02.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Překvapivé podezření: Čím Magda vykolejí Jirku a Mikiho?

Jirka a Mikiho mají spadeno na Magdu, dokonce se o ni i vsadili. Teď jim ale leze do zelí docela nečekaně Ota, což je hodně nemile překvapí. Jaké má šance? Co kluci jen tak neskousnou? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jirka mezi Šárkou a Magdou
26.02.

UKÁZKA z úterní Ulice: Jirka mezi Magdou a Šárkou: Jak to ustojí?

Na setkání se Šárkou se Jirka zatím necítil. Přesně téhle situaci se vyhýbal jak čert kříži, teď však opět stanou tváří v tvář, navíc v přítomnosti krásné Magdy. Jak to zvládnou? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co zamilovanou Šárku hodně raní?
10.01.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Ťafka pro zamilovanou Šárku: Co ji hodně raní?

Mezi Šárkou a Martinem došlo včera ke zvratu, který oba dva dost zaskočil. Pro Šárku to znamená naději, že by s Martinem přeci jen mohli být spolu. Co nevidět ale přijde pořádná ťafka, která jí vžene slzy do očí. Co s ní tak zamává? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Táta nechtěně ještě víc naloží Jirkovi
09.01.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Jirka na prášky kvůli tátovi: Jakou mu dá lekci?

Jirka je na tom už takhle mizerně kvůli Šárce. Táta mu ale nechtěně naloží ještě víc. Neomylně se totiž chytí tématu, které je pro Jirku nyní hodně náročné. A přistoupí k němu samozřejmě po svém, hložánkovsky. Co na to Jirka? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice, která vás i pobaví.

Seriál Ulice: Opilý Jirka si začne vyřizovat účty se Šárkou a Martinem
09.01.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Drsné vyřizování účtů: Co Jirka hodně přežene?

Zhrzený Jirka se stále nedokáže vyrovnat s kopačkami od Šárky. Teď to už neustojí a začne si vyřizovat účty jak se Šárkou, tak i Martinem. Co bude už hodně přes čáru? Co Jirka provede? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Sex Martina a Šárky
09.01.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Sex Martina a Šárky: Co je zlomovým okamžikem?

Martin si lásku k Šárce zakazuje už přes dva měsíce, ale marně. Šárka ho přitahuje, je do ní zamilovaný. Jak podlehnou vzájemné přitažlivosti? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jirka napadne Martina kvůli Šárce
31.12.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Jirka napadne Martina kvůli Šárce: Co mu udělá?

Jirka se pořád nedokáže smířit s kopačkami od Šárky. Jakmile se přestane kvůli alkoholu kontrolovat, dost drsně se do ní pustí a pak napadne i Martina. Co se stane? A jak to Martin odskáče? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Mezi Martinem a Šárkou dojde k velkému zvratu
21.12.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Velký zvrat mezi Šárkou Martinem! Co se stane?

Před Vánoci se zdá, že Martin své manželství kvůli Šárce neohrozí, že boj s city a srdcem vyhrál. V novém roce však dojde k nečekanému zvratu, kdy podlehne přítomnému okamžiku i své zamilovanosti. K čemu dojde mezi ním a Šárkou? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jaké Šárčino tajemství se provalí?
14.12.

UKÁZKA z páteční Ulice: Šárčino tajemství prozrazeno! Jak zareaguje Martin?

Martin měl co dělat, aby v hospodě ustál setkání se Šárkou. To má však nečekanou dohru i u něj doma. Co se provalí? A co Martin nezvládne? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Mezi Martinem, Šárkou a Veronikou přituhuje...
03.12.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Martin mezi Veronikou a Šárkou: Praskne to?

Šárčino vyznání s Martinem hodně zamávalo. Raději se jí začne vyhýbat, ale kvůli Veronice do hospody za pár dní zase zajde. A rázem by se dala atmosféra krájet. Proč? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.