Seriál Ulice: Mastný a Ája chystají další podraz na Lumíra
28.02.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Další podraz na Lumíra: Co Mastný a Ája chystají?

Mastný a Ája si nedají pokoj. Lumírovi a jeho pekařství zatápí, jak jen mohou, aniž by měli dostatek odvahy se Lumírovi přiznat do očí. Teď má Mastný v plánu něco, co by mohlo pekařství úplně zlikvidovat. Co? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jakou potupu zažijí na radnici Mastný a Ája?
15.01.

UKÁZKA z úterní Ulice: Potupa pro Mastného: Jak ho Lumír, Hložánek a Denisa setřou?

Pro Lumíra, Denisu i Tondu Hložánka je to chvílemi boj s větrnými mlýny. Přesto to nevzdávají a snaží se Mastnému hatit jeho křivárny. Jak si ho dokážou vychutnat? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Mastný vyhrožuje Lumírovi
15.01.

UKÁZKA z úterní Ulice: Temné výhrůžky: Co by Lumír neměl podcenit?

Radek Mastný už několikrát dokázal, že nikdy nemluví a nevyhrožuje jen tak do větru. Pokud mu chce někdo zkřížit plány, umí být hodně zákeřný a nelítostný. Jaké je jeho poslední varování pro Lumíra? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Radek Mastný vyhrožuje Lumírovi...
07.01.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Nezastaví se před ničím… Čím Mastný vyhrožuje Lumírovi?

Radek Mastný už párkrát předvedl, jak ostré lokty umí mít a že se opravdu nezastaví před ničím, pokud mu o něco jde. Hned na začátku roku si došlápne na Lumíra, aby ho odkázal do náležitých mezí. Proč? Čím mu začne vyhrožovat? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jak Lumír setře Mastného?
18.12.

UKÁZKA z úterní Ulice: Ťafka pro Mastného: Jak ho setřou Lumír, Světlana a Tonda Hložánek?

Radek Mastný konečně dosáhl svého – stal se takřka neomezeným vládcem radnice. Má to ale malý háček. Lumír a Tonda Hložánek mu začínají nebezpečně šlapat na paty a taky ho při každé příležitosti s gustem setřou. Jak mu to nandají tentokrát? A jak na to samolibý Mastný zareaguje? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Mastný vyhrožuje Denise
17.12.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Drsné praktiky: Proč Mastný vyhrožuje Denise?

Radek Mastný je znám svými nevybíravými praktikami, pokud mu někdo stojí v cestě. Nešetří dokonce ani své blízké a rodinu. Proč a čím začne vyhrožovat exmanželce Denise? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Ája deptá Denisu Mastnou
19.11.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Ája si nebere servítky: Jak deptá Denisu?

S nástupem Mastného na místo starosty dochází na radnici k takovým změnám, že i ostřílenému Lumírovi spadne čelist. Co všechno nyní musí skousnout Denisa Mastná? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Čím Nyklová šokuje Světlanu?
16.10.

UKÁZKA z úterní Ulice: Světlana v šoku: Co všechno se provalí?

Takové přivítání doma Světlana rozhodně nečekala. Jen co přijede z Málkova, hned uvidí rudě kvůli tomu, co se dozví o Lumírovi. A bude to ještě horší, až se do toho vloží i Nyklová. Jak? Co všechno jí na Lumíra prozradí? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Na co doplatí Ája a Mastný?
12.10.

UKÁZKA z páteční Ulice: Praskne to! Na co Ája doplatí?

Ája a Radek Mastný si mnou spokojeně ruce. Lumírův tým je týden před volbami v rozkladu, zdá se, že Áje a Mastnému už nic nestojí v cestě. S jedním ale nepočítají – s božími mlýny. Jak se vše provalí? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Ája škodí Lumírovi, jak jen může
12.10.

UKÁZKA z páteční Ulice: Vysmívá se mu do očí: Jak si Ája vychutná Lumíra?

Lumír stále netuší, jak velká potvora Ája je. Ta z něj má už vysloveně srandu. Vodí si ho, jak potřebuje, aby ho co nejvíce poškodila v kampani, aniž by mu to došlo. Co je vrchol její přetvářky? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak se Ája zbaví Tondy Hložánka?
04.10.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Další úder: Jak Ája zařízne Tondu Hložánka?

Ája má Lumíra omotaného kolem prstu. Ví, co na něj zabírá, a tak jen zabrnká na tu správnou strunu, aby si on sám pod sebou podřezal větev a zničil Tondu Hložánka. Co Ája udělá? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jaké Ájino tajemství odhalí Mário?
03.10.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: I na Áju dojde… Co Mário odhalí?

Ája je neskutečná potvora. Zahrává si čím dál víc, ale už brzy dojde i na ni. Shodou okolností to je právě Mário, kterému tolik ublížila, kdo odhalí její pravou tvář. Při čem ji nachytá? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.