Seriál Ulice: Co je pro Natálii pořádná podpásovka?
08.03.

UKÁZKA z páteční Ulice: Ťafka pro Natálii: S čím nepočítala?

Natálie sice dala své telefonní číslo Jirkovi Hermanovi, zájem má ale o někoho jiného – o Máru. Dělá si docela velké naděje, aniž by tušila, jak se věci doopravdy mají. Jak se dozví pravdu? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jak spolu pokročili Jirka a Natálie?
aktualizováno 07.03.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Jirka otevřeně o Natálii! Jak na tom spolu jsou?

Márovi to nedá. Jen co se potká s Jirkou Hermanem, hned se ho zeptá na Natálii, která mu před pár dny padla do oka při seznamce. Jak spolu od té doby pokročili? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co se děje s Karlou?
21.02.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Strach o Karlu: Co pořádně vyděsí Máru i Bruna?

Márovi a Brunovi se během chvilky změní pohodový den v pořádné nervy. Stačí jedna krátká zpráva od Karly, aby si o ni oba dva začali dělat velké starosti. Co je tak vystraší? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Čím Jirka šokuje Karlu?
15.02.

UKÁZKA z páteční Ulice: Karla v šoku: Co jí Jirka prozradí?

Karla chce vědět, na čem je, a tak Jirku hned po Valentýnu podrobí důkladnému výslechu. Co znamenal ten včerejšek? Opravdu si za ni už hledá náhradu? Jeho odpověď ji ovšem pořádně šokuje. Co na sebe Jirka prozradí? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co Karla neustojí?
14.02.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Rána pro Karlu: Co ji hodně zasáhne právě na Valentýna?

Karla doufala, že o svého parťáka tak úplně nepřijde, i když se nechala přeřadit na jiné oddělení. Jenže Jirka to má asi jinak. Nové případy s ní už neprobírá, teď navíc přijde další ťafka. Jaká? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co je pro Karlu docela těžké?
01.02.

UKÁZKA z páteční Ulice: Změny u Karly: Co ji docela zasáhne?

Karla se před pár dny rozhodla pro velkou změnu ve svém životě. Tehdy o ní byla přesvědčená, teď ji to nečekaně zasáhne. Co je pro ni docela těžké? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co si Karla vyčítá?
22.01.

UKÁZKA z úterní Ulice: Další rána pro Karlu: Co si bude vyčítat?

Karla se snaží nedávat před okolím emoce najevo. Dění kolem Vojty ji ale natolik zasáhlo, že se občas neovládne. Co nyní otevřeně přizná Márovi? Co si začne vyčítat? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: K čemu se Karla rozhodne?
22.01.

UKÁZKA z úterní Ulice: Karla už nemůže dál: Co udělá?

Včerejší výbuch s Karlou hodně zamával. Sama sebe nepoznává, ví, že přestřelila. Už to v práci nezvládá, Vojtův případ se jí dostal pod kůži. Jak to chce vyřešit? Čím šokuje svého parťáka? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co už Karla neustojí?
21.01.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Karla to nezvládá: Co je pro ni poslední kapkou?

Karlu hodně zasáhl Vojtův případ. Nedokáže být nestranná, mele ji to víc, než by si byla ochotná připustit. Co je na ni už moc? Proč poprvé v životě v práci selže? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Proč Jirka seřve Karlu kvůli Vojtovi?
18.01.

UKÁZKA z páteční Ulice: Kapky kvůli Vojtovi: Co je u Karly už přes čáru?

Karla se nedokáže na malého Vojtu vykašlat, i když tím porušuje všechna pravidla v práci. Jen co to Jirka zjistí, drsně si ji kvůli tomu podá. Proč? Co mu vadí nejvíc? Kdo by to mohl hodně odskákat a jak? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Proč Karle povolí nervy kvůli Vojtovi?
15.01.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Karla to nezvládá. Co udělá kvůli Vojtovi?

Vojtův případ se Karly dotýká víc, než sama tuší. Pokaždé si při vyšetřování dokázala udržet odstup a nadhled, teď se jí to nedaří. Už brzy se jí navíc kvůli Vojtovi stane něco, co se jí dosud nestalo. Co již neustojí? A jaké to bude mít následky? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Seriál Ulice: Co všechno se Karla dozví o malém Vojtovi?
15.01.

UKÁZKA z úterní Ulice: Krutý osud: Čím vším si už prošel malý Vojta?

Osud pětiletého Vojty, kterého včera poznala, Karlu hluboce zasáhl. A to něm nevěděla zdaleka všechno. Čím vším si už prošel do nečekané smrti matky feťačky? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.