Seriál Ulice: Jak se do sebe pustí kvůli Ladě?
dnes 15:13

UKÁZKA z úterní Ulice: Honza vs. Bedřich: Ostrá hádka kvůli Ladě. Co je docela přes čáru?

Honza si chce prosadit svoji, ne pro něj není odpověď. Do Bedřicha se proto pustí kvůli změně Ladina příjmení takovým způsobem, že ten má co dělat, aby nepřešel k jiným než slovním argumentům. Kam až během ostré hádky zajdou? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jindra začíná řešit změny svého a Ladina příjmení...
včera 22:11

HLASUJTE! Jaké příjmení by měla mít Bedřichova dcera Lada po svatbě Jindry a Honzy?

Jindra začíná řešit nejen svatbu, ale také změnu svého a Ladina příjmení, až se s Honzou vezmou. Zatímco u sebe s tím problém nevidí, u Lady je to přeci jen trochu jiné, protože by se změnou měl souhlasit i Bedřich. Co si o tom myslíte vy? Jaké příjmení by měla Lada mít?

Seriál Ulice: Honza žádá Jindru o ruku - 7
19.03.

FOTKY: Rockerská žádost o ruku: Co Honza vymyslí?

Honza chystá pro Jindru obrovské překvapení. Ví, že ona je ta pravá, proto ji chce požádat o ruku. Jakou romantiku díky němu Jindra zažije? Fotky v naší fotogalerii vám napoví.

Seriál Ulice: Honza žádá Jindru o ruku - 1
19.03.

Honza žádá Jindru o ruku

Honza žádá Jindru o ruku

Seriál Ulice: Bedřich se strachuje o Ladin život
18.03.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Lada v ohrožení života kvůli Frantovi!

Franta se po podpásovkách od Skyler chová tak, že Bedřich má co dělat, aby mu jednu nevrazil. Teď se kvůli Frantovi ocitne v ohrožení života dokonce i Lada. Co se stane? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Franta dostane nakládačku
18.02.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Nakládačka Frantovi: Co už pořádně přežene?

Franta si nedá pokoj. Hraje si na velkého frajera, balí holku, která je zadaná, dokonce se pustí i do jejího přítele. Ten si to ale nenechá líbit a udělá si z něj boxovací pytel. Jakou mu dá lekci? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jak si Ema podá Frantu?
11.02.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Ema se s Frantou nepáře: Jak ho srovná do latě?

Ema nehodlá jednat s Frantou v rukavičkách. Má ho plné zuby, štve ji, jak se teď chová. A je to právě ona, kdo se do něj nyní docela ostře pustí, aby se konečně vzpamatoval. Jak to od ní Franta schytá? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jakou lekci dostane Franta?
08.02.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Jakou drsnou lekci dostane Franta?

Franta si zahrává a koleduje čím dál víc. Už brzy se mu ale všechno vymkne z rukou a pěkně tvrdě narazí. Co se stane? Čím šokuje Bedřicha a Jindru? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Čím Franta namíchne Emu?
08.02.

UKÁZKA z páteční Ulice: Další průšvih! Co Franta provede?

S Frantou jsou čím dál větší problémy. Pije, na všechno kašle, nezvládá sám sebe ani svůj život. A nejen to. Teď se postará o průšvih hned několika lidem najednou. Co vyvede? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co u Franty zavání velkým malérem?
31.01.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Šokující odhalení: V čem Franta lítá?

Franta od poslední jobovky od Skyler vyvádí jako utržený ze řetězu. Dělá všechno možné, jen aby na Skyler zapomněl. Co je už hodně přes čáru? Co zavání pořádným malérem? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Seriál Ulice: Jaký trapas se stane Frantově holce?
31.01.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Kruté vystřízlivění: Jaký trapas se stane Frantově holce?

V noci byli Franta a jeho nová holka pořádně rozjetí. Ovšem ty následky… Čeká je docela krušné ráno a Hedvika navíc zažije pořádný trapas s Jindrou a Bedřichem. Co se stane? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co je pro Frantu i Honzu docela těžká zkouška?
29.01.

UKÁZKA z úterní Ulice: Těžká zkouška: Co musí Franta a Honza překousnout kvůli byznysu?

Ani pro jednoho z nich to není snadné. Franta Honzu nemusí kvůli tátovi a Jindře, Honza zase moc neví, co od něj čekat. Jak ustojí setkání kvůli společnému kšeftu? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.