Seriál Ulice: S kým bude mít Ája milostný poměr?
aktualizováno 04.10.

Bára Mudrová otevřeně o Áje: Intrikánka ještě překvapí! Herečka požádala scenáristy o drobnou změnu

Herečka Barbora Mudrová si na atmosféru na place nemůže stěžovat. Přestože naskočila do rozjetého vlaku natáčení, vše si zatím náramně užívá. A scenáristé Ulice dokonce vyslyšeli některé její připomínky!

Seriál Ulice: Chat s představitelkou Amálie Peškové Danou Syslovou
aktualizováno 19.09.

Chat s Amálií Peškovou: Marie se neobjeví náhodou...

Amálii už brzy vstoupí do života Peškova sestra Marie. Čím Amálii hodně překvapí? Jaké změny čekají Vlastimila a Amálii? A jak se na vztah sourozenců Peškových dívá představitelka Amálie Dana Syslová? Ve středu jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Chat s představitelem Martina Maléře Tomášem Dastlíkem
aktualizováno 06.09.

Chat s Martinem Maléřem: Bude miminko?

Martin si ke čtyřicetinám nadělí speciální dárek – svůj osobní rekord. Tím ale výzvy zdaleka nekončí. Co ho čeká? A jak vnímá Martinův maraton nebo to, co právě Martin řeší v rodině, jeho představitel Tomáš Dastlík? Ve čtvrtek jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Chat s představitelkou Karly Taubrové Markétou Stehlíkovou
aktualizováno 25.08.

Chat s Karlou Taubrovou: S Márou to bude vážné...

Takový zvrat během několika dnů nikdo nečekal, i když Karla a Mára si ho určitě tajně přáli celé léto. Jak to s nimi bude dál? Bude jim to klapat? A jak vnímá Karlu a její vztah s Márou představitelka Karly Markéta Stehlíková? V pátek jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá