Seriál Ulice: Karla Taubrová největší sympaťačkou Ulice
23.08.

Karla Taubrová největší sympaťačkou Ulice! Jak dopadly ostatní finalistky?

Volba největší sympaťačky Ulice třinácté sezony měla od samého začátku překvapivý průběh. Nejinak tomu bylo i ve finále, v němž s velkým náskokem zvítězila Karla Taubrová. V jakém pořadí se umístily ostatní finalistky? Výsledky ankety najdete v článku.

Seriál Ulice: Kdo je největší sympaťačkou Ulice?
aktualizováno 16.08.

FINÁLE ANKETY: Kdo je největší sympaťačkou Ulice? Hlasujte!

Ve třetím nominačním kole se strhla velká bitva o první příčku mezi Šárkou Pospíšilovou a Gábinou Pumrovou. Jak to bude ve finále? Je jedna z nich největší sympaťačkou Ulice třinácté sezony, nebo své prvenství obhájí i letos Tereza Jordánová? O tom právě teď rozhodujete právě vy.

Seriál Ulice: Kdo je největší sympaťačkou Ulice?
09.08.

ANKETA: Zvolte největší sympaťačku Ulice! Je tu 3. nominační kolo

Druhé nominační kolo volby největší sympaťačky Ulice třinácté sezony mělo hodně napínavý průběh a skončilo velmi překvapivě. Vyhrála ho Jindra Pražáková, o další dvě místa svedly velký souboj Veronika Maléřová, Karla Taubrová a Linda Nádvorníková. A s kým se postupující finalistky utkají? O tom nyní rozhodujete právě vy.

Seriál Ulice: Kdo je největší sympaťačkou Ulice?
02.08.

ANKETA: Kdo je největší sympaťačkou Ulice? Hlasujte ve 2. nominačním kole

Tereza Jordánová navázala na své loňské vítězství v naší anketě. S přehledem vyhrála i letošní první nominační kolo volby největší sympaťačky Ulice třinácté sezony a postupuje tak do finále. S kým se v něm utká? Záleží to jen na vás a vašich hlasech.

Seriál Ulice: Kdo je největší sympaťačkou Ulice?
26.07.

ANKETA: Zvolte největší sympaťačku Ulice! Hlasujte v 1. nominačním kole

Největšího sympaťáka Ulice 13. sezony již známe. Kdo bude letos jeho protějškem? Obhájí své loňské prvenství Tereza Jordánová? Je to jen na vás! Hlasujte v prvním nominačním kole naší ankety právě teď.

Seriál Ulice: Tereza Jordánová největší sympaťačkou Ulice dvanácté sezony
01.09.

Tereza Jordánová největší sympaťačkou Ulice

Tereza Jordánová opět s velkým náskokem vyhrála a stala se největší sympaťačkou Ulice dvanácté sezony. Zároveň drží i rekord hlasování, protože na pomyslný trůn usedla už pošesté, což se zatím nikomu z Ulice nepodařilo. A jak dopadly ostatní finalistky?

Seriál Ulice: Zvolte největší sympaťačku Ulice - finále
18.08.

VELKÉ FINÁLE: Kdo je největší sympaťačkou Ulice? HLASUJTE!

Je tu finále volby největší sympaťačky Ulice dvanácté sezony. Ze třetího nominačního kola do něj s velkým náskokem postupuje Karla Taubrová. Podaří se jí porazit loňskou vítězku Terezu Jordánovou? To záleží pouze na vás a vašich hlasech.

Seriál Ulice: Zvolte největší sympaťačku Ulice - 3. kolo
11.08.

ANKETA: Kdo je největší sympaťačkou Ulice? HLASUJTE ve 3. nominačním kole

Druhé nominační kolo volby největší sympaťačky Ulice dvanácté sezony vyhrála s velkým náskokem Tereza Jordánová. S kým se utká ve finále? Je to jen na vás! Právě teď rozhodujete svými hlasy o posledních třech finalistkách.

Seriál Ulice: Zvolte největší sympaťačku Ulice - 2. kolo
04.08.

ANKETA: Zvolte největší sympaťačku Ulice! HLASUJTE ve 2. nominačním kole

První nominační kolo volby největší sympaťačky Ulice dvanácté sezony vyhrála s velkým náskokem Digi Stránská. S kým se střetne ve finále? Tentokrát se mezi sebou utkají hodně silné soupeřky…

Seriál Ulice: Zvolte největší sympaťačku Ulice - 1. kolo
28.07.

ANKETA: Kdo je největší sympaťačkou Ulice? HLASUJTE v 1. nominačním kole

Právě odstartovala volba největší sympaťačky Ulice dvanácté sezony. Kdo se jí stane? Obhájí loňské vítězství Tereza Jordánová? Je to jen na vás. Pouze vaše hlasy rozhodnou, kdo postoupí do finále z prvního nominačního kola.

Seriál Ulice: Tereza Jordánová největší sympaťačkou Ulice jedenácté sezony
aktualizováno 02.08.

Tereza Jordánová opět největší sympaťačkou Ulice

Tereza Jordánová obhájila díky vašim hlasům loňské prvenství a stala se i letos největší sympaťačkou Ulice. Podařilo se jí tak pokořit i dosavadní rekord Simony Hložánkové. Gratulujeme!

Seriál Ulice: Volba největší sympaťačky Ulice, finále
aktualizováno 26.07.

HLASUJTE! Kdo je největší sympaťačkou Ulice?

Ve třetím nominačním kole bylo hlasování dlouho hodně těsné. Jak tomu bude ve finále? Je to jen na vás. Právě teď si volíte největší sympaťačku Ulice jedenácté sezony! Obhájí Tereza Jordánová svůj loňský titul?