Seriál Ulice: Co je na Martinovi podezřelé?
18.03.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Dvojí život nevěrného Martina: Čím je podezřelý?

Martinovo špatné svědomí a jeho dvojí život se čím dál více začínají podepisovat i na jeho chování. Změnil se, je jiný, než býval. Kdo si toho všimne? Čím Martin překvapí? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Čím překvapí Janu a Rozinu Radim Mareš?
14.03.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Jana a Rozina v šoku. O jaké překvapení se jim postará Radim Mareš?

Jana a Rozina udělaly na Radima Mareše velký dojem. Okamžitě jim nabídl zajímavější spolupráci, ale tím to nekončí. Holky ho zajímají mnohem víc, než tuší. Co ho prozradí? A čím jim už brzy vyrazí dech? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co Filip pořádně přežene?
27.02.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Další Filipův průšvih: Čím překročí všechny meze?

Filip si zahrává už docela dlouho doma i ve škole. Neustále zkouší, co si ještě může dovolit. Již brzy to ale opravdu přežene. A rozhodně to nezůstane bez následků. Co vyvede? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Čím si Jana docela zavaří?
08.02.

UKÁZKA z páteční Ulice: Jana v šoku: Jaký háček má nové bydlení?

Jen co si Jana začne myslet, že se na ni usmálo štěstí a našla ideální bydlení, Ota ji rychle vyvede z omylu. Má své podmínky ohledně nájmu, jež Janu pořádně zaskočí. Navíc si kvůli nim i docela zavaří. Čím? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jaké Janino tajemství odhalí Rozina?
28.01.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Janino tajemství prozrazeno: Co Rozina odhalí?

Jana se v pátek po incidentu s dědou Josefem spakovala a odešla z bytu. Od té doby o ní Rozina, děda ani Radka neslyšeli. Nyní Rozina náhodou odhalí její tajemství. Čím ji šokuje? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co se Janě vymstí?
25.01.

UKÁZKA z páteční Ulice: Poslední kapka: Co se Janě šeredně vymstí?

Jana si to ani neuvědomuje, ale zahrává si už hodně dlouho. Josef je na ni stále naštvaný kvůli zesměšnění na sociálních sítích. Teď mu s konečnou platností povolí nervy. Co udělá? A jaké to má následky? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Rozina mezi Janou a Josefem kvůli párkové výzvě
17.01.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Přituhuje! Jak na smazání videa s párkovou výzvou zareaguje Jana?

U Radky a Josef je zase pořádně dusno kvůli Janě a jejím videím. Rozina to žehlí, jak jen může, ale u Jany nečekaně narazí. Proč? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jana a Josef se do sebe ostře pustí
15.01.

UKÁZKA z úterní Ulice: Ostrá hádka: Čím Jana namíchne Josefa?

Radka je za Janu a Rozinu ráda, Josefovi ale dává společné soužití s impulsivní Janou docela zabrat. Už brzy u nich opět hodně zhoustne atmosféra. Co se stane? Který z nich to víc přežene? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Josefovi rupnou nervy kvůli Janě
28.12.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Josefovi rupnou nervy: Jak to od něj schytá Jana?

U Radky a Josefa v novém roce hodně zhoustne atmosféra kvůli Janě, která svůj i jejich život sdílí na sociálních sítích. Přestože se bude jednat o nedorozumění, Jana si to už brzy pořádně odskáče. Co se stane? Co jí Josef provede? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co Marcela neskousne?
20.12.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Proč Marcela znovu setře Rozinu?

Marcela stále nemůže přijít Rozině a Janě na jméno kvůli Brunovi, o kterého zřejmě definitivně přišla. S Rozinou se od výstupu v kavárně neviděla. Jaké je jejich nové shledání? Co Marcela nezvládne? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Kdo a jak Martinovi pogratuloval jako první?
17.12.

CO NEBYLO V TV: Martin slaví! Kdo byl prvním gratulantem?

Byly to obrovské nervy, ale naštěstí vše dobře dopadlo. Martin udělal o víkendu zkoušky, hned po něm zdárně zvládl i obhajobu, takže si může konečně oddechnout a oslavit svůj úspěch. Kdo a jak mu jako první pogratuloval? To se dozvíte z této scény, která se do pondělního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Rozinu dojme dárek od Victora k slzám
11.12.

UKÁZKA z úterní Ulice: Velký důkaz lásky: Co Rozinu dojme k slzám?

Je to jako sen. Jeden den se Rozina obávala rozchodu kvůli vztahu na dálku, hned následujícího dne dostane od Victora dárek, který jí doslova vyrazí dech. Dává jí jím totiž jednoznačně najevo, jak jejich vztah vnímá, co k ní cítí. Co Rozina od něj dostane? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.