Seriál Ulice: Jak si padnou do noty Petr a Věrka?
22.03.

UKÁZKA z páteční Ulice: Jak si padnou do noty Věrka a Petr?

Věrka se překonává. Natruc Lubošovi se zúčastní seznamky a překvapivě kápne na spřízněnou duši. S Petrem okamžitě najdou společnou řeč. Jaké je jejich seznámení? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jakou lekci dostane tajnůstkářka Věrka?
21.03.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Tajná láska: Co znepokojí Věrku?

Věrka a Luboš spolu randí už pár týdnů, ale před ostatními to stále tají. Teď na to Věrka tak trochu doplatí. Co vzbudí její nečekanou žárlivost? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co udělá radost Vojtovi?
20.03.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Co udělá obrovskou radost Vojtovi?

Vojta si získal Máru hned při prvním setkání. Teď je to právě Mára, kdo mu udělá ohromnou radost naprosto chlapskou záležitostí. Co pro něj vymyslí? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Mára
19.03.

Herci z Ulice promluvili: Jak je to s představitelem malého Vojty?

Kryštof Rímský a Markéta Stehlíková byli hosty Snídaně s Novou. Co čeká jejich postavy Karlu a Máru v Ulici?

Seriál Ulice: Jak si Mára získá Vojtu?
11.03.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Jak si Mára získá Vojtu?

Mára o Vojtovi už hodně slyšel. Teď se s ním konečně i setká. A hned u něj i nečekaně zaboduje. Čím si ho získá? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co je pro Natálii pořádná podpásovka?
08.03.

UKÁZKA z páteční Ulice: Ťafka pro Natálii: S čím nepočítala?

Natálie sice dala své telefonní číslo Jirkovi Hermanovi, zájem má ale o někoho jiného – o Máru. Dělá si docela velké naděje, aniž by tušila, jak se věci doopravdy mají. Jak se dozví pravdu? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jak spolu pokročili Jirka a Natálie?
aktualizováno 07.03.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Jirka otevřeně o Natálii! Jak na tom spolu jsou?

Márovi to nedá. Jen co se potká s Jirkou Hermanem, hned se ho zeptá na Natálii, která mu před pár dny padla do oka při seznamce. Jak spolu od té doby pokročili? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co je pro Natálii velkým zklamáním?
22.02.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Karla trnem v oku Natálii: Co se stane?

Natálie sice přišla na seznamku, ale k velké smůle Jirky Hermana má zájem jen o jediného – o Máru. Dělá si u něj docela naděje, jenže už brzy ji čeká kruté zklamání. Jak se dozví o Karle? A co to s ní udělá? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co se děje s Karlou?
21.02.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Strach o Karlu: Co pořádně vyděsí Máru i Bruna?

Márovi a Brunovi se během chvilky změní pohodový den v pořádné nervy. Stačí jedna krátká zpráva od Karly, aby si o ni oba dva začali dělat velké starosti. Co je tak vystraší? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co je na Věrce podezřelé?
20.02.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Hlavně nenápadně: Co s Věrkou udělá tajné rande?

Věrka a Luboš spolu tajně randí už pár dní. Sice si své spiklenectví i lásku užívají, jenže Věrka se kvůli tomu dostává do docela prekérních situací. Co je více než podezřelé Karle a Márovi? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Čím Jirka šokuje Karlu?
15.02.

UKÁZKA z páteční Ulice: Karla v šoku: Co jí Jirka prozradí?

Karla chce vědět, na čem je, a tak Jirku hned po Valentýnu podrobí důkladnému výslechu. Co znamenal ten včerejšek? Opravdu si za ni už hledá náhradu? Jeho odpověď ji ovšem pořádně šokuje. Co na sebe Jirka prozradí? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jaké mají Věrka a Luboš ráno po společné noci?
15.02.

UKÁZKA z páteční Ulice: Bouřlivý a vášnivý Valentýn! Jaké jsou následky?

Věrka a Luboš to včera, na Valentýna, nečekaně rozjeli. Hlavně Věrka zase jednou překonala sama sebe a ukázala, co v ní vězí. Ovšem ta rána… Jaké krušné chvilky zažije? A co se dělo v noci? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.