Seriál Ulice: Jakou lekci dá Magda Filipovi a Jakubovi?
12.02.

UKÁZKA z úterní Ulice: Filip a Jakub tvrdě narazí: Jak se s nimi vypořádá Magda?

Filip a Jakub školu docela flákají a jen čekají, co jim u kantorů projde. Teď si otestují Magdu, jestli jim zbaští jejich historky stejně jako Ota. Ovšem ta je jiného ražení. A hned taky kluky odkáže do patřičných mezí. Jakou jim dá lekci? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Ulice: Knobochovi
23.12.

ÚŽASNÁ TRADICE: Jiří Štrébl na Vánoce vaří 15 litrů polévky. Důvod je kouzelný

V seriálu Ulice ztvárňují Vanda Hybnerová a Jiří Štrébl pár, ve skutenosti ale byli svoji také – před dlouhými 32 lety! Zavzpomínali na staré časy a prozradili i něco málo ze svého soukromí.

Těhotná Tereza Bebarová
03.11.

Exkluzivní rozhovor s Terezou Bebarovou: Čeká chlapečka, nebo holčičku?

Světlana Nyklová v poslední době často nechávala svého manžela samotného a odjížděla do klidného Málkova za svou kamarádkou. To vše se dělo z jednoho krásného důvodu – její představitelka Tereza Bebarová je těhotná! Co prozradila v rozhovoru?

Seriál Ulice: Bedřich bojuje o Ladu s Jindrou a Honzou
aktualizováno 12.10.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Boj o Ladu! Co je vůči Bedřichovi hodně kruté?

Mezi Jindrou a Bedřichem se to vyostří ještě víc právě kvůli Ladě. Kdo na ni má větší nárok? Bedřich se domáhá svého práva být s dcerou, jak jen může. Jenže tím celou situaci jen zhoršuje. Proč si sáhne kvůli své dceři na dno? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Seriál Ulice: Helena Halamová organizuje změny u Liškových
aktualizováno 15.10.

Dobrá rada, nebo manipulace? Halamová organizuje změny u Liškových

Jakmile se u Liškových objeví Helena Halamová, můžete se vsadit, že něco bude jinak. Anču pokaždé inspiruje k nějaké změně, ať větší či menší, zásadní či téměř bezvýznamné. Co to bude tentokrát? Prozradíme vám, že Bedřich z toho zrovna dvakrát nadšený nebude. Bohatě mu stačí tantrický sex...